Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

Henüz kredi kartınız yoksa siz de Akbank kredi kartı başvurusu yaparak en kolay yoldan, anında onaylı kredi kartına sahip olabilirsiniz. Bu sayfada yer alan başvuru bağlantılarını takip ederek en kolay yoldan kredi kart başvurusunu yapabilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

 1948 yılında Adana'da yerel bir banka olarak kurulan Akbank, günümüzde Türkiye'nin en büyük özel ve yerli sermayeli bankaları arasında yer almaktadır. Akbank'ın kredi kartını alarak siz de milyonlara dayanan müşteri sayısı olan Axess'i kullanabilir ve avantajlar dünyasında yerinizi alabilirsiniz. Akbank kredi kartı başvuru bilgileri ve başvuru kanalları bu sayfada yer almaktadır. Siz de en kolay yöntem ile kart başvurusu yaparak anında onaylı kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu
2020 yılına yeni bir kredi kartı alarak girmek istiyorsanız size en uygun kart olan Akbank'ın kredi kartını öneriyoruz. İçerisinde bir çok özellik barındıran Axess kredi kartı ile tüm avantajlı kampanyalardan, Akbank üye işyerlerinde faydalanma şansına ulaşabilirsiniz. Kısaca Akbank Axess kredi kartı özelliklerinden bahsetmek gerekirse, Axess ile yüzbinleri geçen üye işyerinde nakit para kullanmadan alışverişler yapabilir, alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Alışverişten sonra taksitlendirme özelliğinden yararlanabilir, borç erteleme, asgari ödeme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız tüm alışverişlere özel olarak chip-para (puan) kazanabilir, kazanılan chip-paralar ile "bedava" alışveriş yapabilirsiniz. Kartın içerisinde yüklü olarak gelen nakit avans özelliği sayesinde tüm atm'lerden nakit avans çekebilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz. Akbank, sürekli olarak güncel kampanyalar düzenlemektedir siz de bu kampanyaları takip edebilir ve kartınız ile bu kampanyalara ulaşabilirsiniz. Aşağıda yer alan başvuru kanalları sayesinde hemen kredi kartı başvurusu yapın ve kart adresinize kadar teslim edilsin.



Akbank kredi kartı başvurusu yapmak için farklı yollar vardır. Size uygun en kolay yolu tercih ederek kart başvuru talebinizi Akbank'a iletin ve kartınız hemen onaylanıp size gönderilsin. Akbank müşterileri, Akbank internet şubesine giriş yaparak başvuru yapabildiği gibi 444 25 25 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak da başvuru talebini bankaya iletebilir.

 


İnternet üzerinden başvuru


Akbank'a internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Akbank'ın web sitesine girerek "Kredi Kartı" bölümünde bulunan formu doldurduktan sonra yollamanız yeterli olacaktır. Formda adınız soyadınızi, cep telefonunuz ve tc kimlik numaranız istenmektedir. Ayrıca başvuracağınız kredi kartı türü de sizden seçmeniz isteniyor. Bunları doldurduktan sonra aşağıda yer alan "gönder" butonuna tıklayarak başvuruyu bankaya gönderin. İlk değerlendirmeden sonra verdiğiniz telefon numarası üzerinden aranacak ve banka tarafından bilgilendirileceksiniz. BURAYA TIKLAYARAK hemen başvuru formu sayfasına ulaşabilirsiniz.
 

 


Akbank Direkt Kredi kartı başvurusu


Akbank Direkt Mobil uygulamanı akıllı cep telefonunuza indirerek, kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Tabi bunun için önceden Akbank'ın müşterisi olmanız gerekmektedir. Akbank Direkt uygulamasını cep telefonunuzdan Android ve İos marketlerden ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.
 

 


Müşteri hizmetlerinden kredi kartı başvurusu


Akbank’ın sürekli olarak hizmet veren müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı başvunuzu yapabilirsiniz. Bunun için 444 25 25 ya da 0850 222 2525’i aramanız ve kredi kartı başvurusu yapmanız için müşteri temsilcisiyle görüşmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcisi, sizden doğum tarihinizi, tc kimlik numaranızı ve bazı bilgileri isteyecektir. Bu bilgileri ilettikten sonra güvenli olarak kredi kartı başvurusunu bankaya iletebilirsiniz.
 

 


Sms ile başvuru


Akbank kredi kartı başvusu sms ile yapmak isteyenler sms bölümüne girdikten sonra büyük harflerle AXESS yazarak 5990'a sms göndererek başvuru talebini gönderebilir. Banka yetkilileri kısa zaman sonra size dönüş yaparak istenilecek diğer bilgileri de sizden aldıktan sonra kart başvuru sonucunuzu size iletecektir.
 

 


Atmlerden kredi kartı başvurusu


Akbank'a ait atm'lere banka kartınızla giriş yaptıktan sonra başvurular - kredi kartı başvurusu menüsünden başvuru talebinizi Akbank'a iletebilirsiniz.

 

Akbank kredi kartı başvuru sonucu
Akbank kredi kartı başvuru sonucunuz, bir kaç gün içerisinde size iletilecektir. Eğer başvuru sonucunuz size ulaşmadıysa (genellikle smsleriniz bankalara engelli olduğunda) siz de BURAYA TIKLAYARAK gideceğiniz Akbank kartım nerede sayfasından başvunuzu sorgulayabilirsiniz. Bu sayfada yer alan bilgilere göz atarak, başvuru kanallarından Akbank kredi kartı başvurusu yapabilir ve anında onaylı karta sahip olabilirsiniz. İlgili başvuru formlarını doldurduktan sonra "internetten" kredi kartı başvurusunu yapmanızı öneririz. Çünkü internet üzerinden yapılan kredi kartı başvuruları vakitten tasarruf sağlarken, büyük çoğunluğu da onaylanmaktadır. Akbank'ta Axess dışında Axess Wings, Axess Free, Akbank Ticari kredi kartları da mevcuttur, bu kartların özelliklerini inceleyerek size en uygun kartı seçerek başvuru yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş