Akbank Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu sayfadan Akbank bakiye sorgulama işlemlerinin nasıl yapıldığını öğrenerek hesabınızda ne kadar para olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Akbank Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Hesabınızda bulunan para miktarını öğrenmek istiyorsanız, Akbank bakiye sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Siz de hesabınızda bulunan para miktarını öğrenerek olası güvenlik tehditlerine karşı da önlem alabilir, hesabınızda buluan şüpheli bir işlem varsa bunu bankaya bildirebilirsiniz.

 

Akbank Hesap Bakiyesi Öğrenme

Akbank hesap bakiyesi sorgulamak için farklı yöntemler kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden, İnternet şubeden, Mobil şubeden, SMS ile veya banka şubesine giderek banka hesabınızdaki para miktarını net olarak öğrenebilirsiniz. En kolay yöntem ise Akbank müşteri hizmetleri numarası 444 25 25'i aradıktan sonra "bakiye sorgulama" diyerek ilgili menüye aktarılabilirsiniz.

 

Müşteri Hizmetlerinden

Akbank müşteri hizmetleri numarası 444 25 25'i aradıktan sonra "bakiyemi öğrenmek istiyorum" diyerek ilgili menüye aktarılabilir, hesabınızdaki para miktarını net olarak öğrenebilir, bakiyelerinizin bilgisini cep telefonunuza SMS ile alabilirsiniz. Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfamıza bakarak müşteri hizmetlerine daha hızlı bağlanabilirsiniz.

 

SMS ile Bakiye Sorgulama

Akbank hesabınızda bulunan para miktarının ne kadar olduğunu SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Akbank'ta kayıtlı telefonunuzdan BAKIYE yazarakj 4425'e gönderebilir, hesabınızda ne kadar olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.

 

İnternetten Bakiye Sorgulama

Akbank Direkt mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek veya Akbank internet şubesine (akbank.com) giriş yaparak siz de hesabınızda bulunan para miktarını sorgulayabilirsiniz. Akbank internet şubesine giriş yaptıktan sonra "Hesaplarım" sayfasından geçmiş dönem hesabınızda bulunan para giriş çıkış bilgisini de görüntüleyebilirsiniz.

 

Siz de bu sayfamızda yer alan güncel bilgilere bakarak Akbank bakiye sorgulama yapabilir, Akbank hesabınızdaki TL veya döviz miktarlarını net olarak görüntüleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş