Akbank E Vadeli Mevduat Faiz Oranları 2020

2020 yılında Akbank vadeli mevduat faiz oranları hesaplaması yaparak siz de yüksek faizlerle paranızı değerlendirebilirsiniz.

Akbank E Vadeli Mevduat Faiz Oranları 2020

 Paranıız e-vadeli mevduat faizleriyle değerlendirerek para kazanmak ister misiniz? En yüksek faiz veren bankalar arasında yer alan Akbank mevduat faiz oranları ile, vadeli hesap açan herkese yüksek kazançlar sunmaktadır. Akbank şubelerinde açılacak vadeli mevduatların yanı sıra internet şubesinden açacağınız e-vadeli hesap ile daha yüksek oranlarda kazanabilirsiniz. Konu ayrıntılarında internet şubesinden nasıl e-vadeli hesap açacağınızı öğrenebilirsiniz. Sitemizde yer alan "mevduat" sayfasından ayrıca diğer bankaların da faiz oranlarını karşılaştırabilirsiniz.

AKBANK VADELİ FAİZ ORANLARI 2020
2018 yılında e vadeli faiz oranları karşılaştırması yaparak siz de yüksek faiz veren bankalarda paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Mevduat TL hesaplarında devletimiz vergileri düşürdüğünden dolayı faiz oranları oldukça yüksek bir rakama ulaşmıştır. Akbank'ın Direkt uygulamasından veya web sitesi üzerinden açacağınız yeni hesabınız ile %7'e varan faizlerle para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayfamızda 2018 yılı için faiz hesaplaması ve hangi kanallardan hesap açabileceğinizi anlattık. Siz de faiz oranlarını ve hesaplamaları inceleyerek hemen Akbank'ta e-vadeli hesap açabilir ve para kazanabilirsiniz.


Yukarıda yer alan Akbank e-vadeli faiz oranları tablosunda yer alan "net kazanç" vergi kesintisi ve diğer kesintiler çıkarıldıktan sonra oluşturulmuştur. Bu sayfada yer alan bilgiler 24.05.2020 tarihinde oluşturulmuş olup, banka güncel piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirebilmektedir. Aşağıda bulunan kanallar aracılığıyla siz de hemen e-vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz.

Mevduat Hesabı Nereden Açılır?
Bir bankada paranızı vadeli hesapta değerlendirebilmeniz için öncelikle o bankada vadesiz "banka hesabı" açmanız gerekmektedir. Hesabınızı açtıktan sonra şubeden, internet şubesinden, mobil şubeden veya müşteri hizmetlerini arayarak bankada bulunan yada bankaya yatıracağınız paranızı vadeli hesapta değerlendirebilirsiniz. Ayrıca tüm bankalar dolar ve euro gibi yabancı para birimlerine de mevduat faizi uygulasa da, yabancı para birimi faiz oranları oldukça düşük ve vergisi çok olduğundan dolayı paranızı TL hesabında değerlendirmenizi öneriyoruz.

  • 1. Akbank internet şubesi: Akbank internet şubesine (https://www.akbank.com) giriş yaptıktan sonra, e-mevduat menüsüne tıklayarak hemen internet şubesi üzerinden e-vadeli hesap açabilirsiniz. E-vadeli hesap açabilmek için bankada önceden açmış olduğunuz vadesiz hesabınızın olması, internet şubenizin aktif olması gerekmektedir.
  • 2. Müşteri hizmetleri: Akbank müşteri hizmetleri 444 25 25'i arayarak, müşteri temsilcisi aracılığıyla e-vadeli hesabınızı açabilir ve paranızı yatırarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak e-vadeli hesap açmak için bankada vadesiz hesabınızın bulunması gerekmektedir.
  • 3. Banka şubesi:Banka şubelerinden sadece vadeli mevduat hesapları açılmaktadır, vadeli hesaplar e-vadeli hesaplara göre daha düşük faiz oranlarına sahiptir. Banka şubesinden vadeli hesap açmak için ilgili bankada vadesiz banka hesabınızın bulunması gerekmektedir.
  • 4. Mobil Şubeden: Akbank mobil uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra uygulamaya giriş yaparak e-vadeli mevduat hesabı açabilir ve paranızı mobil şubeden değerlendirebilirsiniz.


Yukarıda bulunan Akbank mevduat faiz oranları 2020 karşılaştırmasını inceleyerek siz de Akbank mevduat hesaplarıyla paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. 2020 yılına ait faiz oranları açıklanmadığından dolayı bu sayfada yer alan veriler anlık ve 2020 yılına ait olarak oluşturulmuştur. Faizler güncellendikçe, sayfamız da güncellenerek sizlerin hizmetine sunulmaya devam edecektir.  Bankalarkredi.com sitemizi takip ederek siz de tüm bankaların mevduat faizlerine, mevduat hesaplamalarına ve diğer banka bilgilerine göz atabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş