Akbank Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır?

Bu sayfadan Akbank kredi kartı iptali nasıl yapılır sorusuna yanıt bularak kredi kartınızı hemen kapatabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır?
Akbank Axess kredi kartı, bir çok kampanya ve özellik bulunan kredi kartları arasında yer almaktadır. Kartınızı tamamen kullanıma kapattırmadan önce kartınızın özellikleriniz göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Akbank kredi kartı iptali için pek çok seçenek bulunmaktadır. Aşağıda yer alan kredi kartı kapatma yollarından birisini seçerek hemen kartınızı kapattırabilirsiniz.
 

Akbank Kredi Kartı Kapatma

Bir çok kişi kredi kartı bilgilerinin internette çalınmasından dolayı müşteriler kartı kapattırmak isteyebilir. Bu durumla karşılaşan kişiler bankanın müşteri hizmetleri numarasını arayarak kartı "geçici olarak" kullanıma kapatabilir. Eğer kartınız şüpheli işlemler, kayıp ve çalıntıdan dolayı kullanmak istemiyorsanız, Akbank müşteri hizmetlerini arayabilir ve kartınızın yenilenmesini talep edebilirsiniz. Eğer şüpheli bir işlem fark ettiyseniz ödeme itirazı talebinizi de müşteri temsilcisinden oluşturabilirsiniz.
 
Akbank kredi kartı iptal etmek için banka şubesine gidebilir, Akbank müşteri hizmetleri 444 25 25'i arayabilir ve kartınızı kapattırmak için bankaya talep oluşturabilirsiniz. Bu konuda kartınızın kapatılmaması için müşteri temsilcisi kartın özelliklerini ve kampanyalarını size anlatacaktır. Kredi kartınızı kapattırmak için ısrarcı olursanız kartınız aynı gün kapatılacaktır.
 
Sosyal Medyada Paylaş