Alternatif Bank Çalışma Saati

Banka şubelerinden işlem yapmak istiyorsanız, Alternatif Bank çalışma saatleri 2019 hakkında detaylı bilgiye sahip olmalısınız. Sayfamızdan Alternatif Bank açılış saati, öğle arasını, kapanış saatini ve bankanın hafta sonları çalışıp çalışmadığını öğrenebilirsiniz.

Alternatif Bank Çalışma Saati

 Alternatif Bank yani eski adıyla ABank, 1991 yılından beri bankacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. Katar’da faaliyet gösteren The Commercial Bank, 2013 yılında bankanın hakim hissedarı olmuştur. 2016 senesinde ise The Commercial Bank, bankanın tek hissedarı olmuştur. Alternatif Bank kurumsal, bireysel ve ticari bankacılık alanındaki hizmetlerini, 49 şubesi ile müşterilerine ulaştırmaktadır. Uzman çalışanları aracılığı ile bankacılık hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlarımız, Alternatif Bank çalışma saatleri güncel bilgilerini merak ediyor. Bazı vatandaşlarımız hız ve güvenlik açısından banka şubelerinden işlem yapmayı tercih ediyor. Bu düşüncede olan vatandaşlarımız için Alternatif Bank’ın saat kaçta açıldığını, öğle arasına ne zaman girdiğini ve saat kaçta kapandığını araştırdık. İçeriğimizden çalışma saatleri ile ilgili bütün detayları öğrenebilirsiniz. 
 

Alternatif Bank Çalışma Saatleri
Alternatif Bank çeşitli bankacılık alanlarında 49 şube ve 1000’e yakın çalışanı ile hizmet vermektedir. Sizler de her türlü finansal işleminizi şubelere giderek gerçekleştirebilirsiniz. Şubelere gitmeden önce bankanın çalışma saatlerini öğrenmek faydalı olacaktır. Bankaların dijital kanalları ve çağrı merkezleri 7/24 hizmet verse de şubeleri belirli saatler arasında hizmet vermektedir. Alternatif Bank şubelerinden günün hangi saatlerinde hizmet alacağınızı aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. 
 
 

Açılış

Öğle Arası

Kapanış
 

09.00

12.30 / 13.30

17.00

 

Alternatif Bank hafta içi her gün, sabah saat 09.00’da mesaisine başlar ve 12.30’a kadar hizmet vermeye devam eder. Saat 12.30’da 1 saatlik öğle arasına giren banka, mesaisine 13.30 itibariyle tekrar başlar ve saat 17.00’da hizmeti sonlandırır. Resmi tatiller, dini bayramlar ve hafta sonları banka hizmet vermemektedir. Alternatif Bank; kusursuz hizmet anlayışı, müşteri odaklı yaklaşımı ve altyapısı sayesinde büyümeyi, ülke ekonomisine kakı sağlamayı amaçlamaktadır. Alternatif Bank çalışma saatleri 2020 yılı güncel bilgilerini içeriğimizden öğrenebilir, şubelere giderek her türlü finansal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sayfamızdaki bilgileri kontrol ederek Alternatif Bank’ın en yakın şubesine gidebilirsiniz. 

 
Alternatif Bank İletişim
 
Genel Müdürlük:Ayazağa Mah. Cendere Cad. No:109M 2D Blok, 34485 Sarıyer
Telefon: 0212 315 65 00
 
Alternatif Bank Çağrı Merkezi: 444 00 55 / 0850 225 00 55
Sosyal Medyada Paylaş