Anadolubank Çalışma Saatleri 2020

Sayfamızdan Anadolubank çalışma saatleri 2019 güncel bilgilerini öğrenebilir, açılış saati ve kapanış saatini inceleyerek banka şubelerini mesai saatlerinde ziyaret edebilirsiniz.

Anadolubank Çalışma Saatleri 2020

 Özel sermayeli mevduat bankası olan Anadolubank, 1997 yılında Habaş Grup tarafından Özelleştirme İdaresi’nden satın alınarak faaliyetine başlamıştır. Anadolubank, temel bankacılık hizmetlerinin yanında bireysel, ticari, perakende bankacılık alanlarında da hizmet vermektedir. Temmuz 2019 yılı itibariyle yapılan sayımda, ülke genelinde 113 şubesiyle hizmet veren banka, Türkiye’nin Kobi bankası olmayı hedeflemektedir. Müşterisinin değişen gereksinimini gözeterek yenilikçi ve yaratıcı çözümler üreten Anadolubank, gün geçtikçe hizmet ve müşteri ağını genişletmektedir. Güvenilir, saydam ve üstün nitekli hizmetlerden yararlanmak isteyen vatandaşlarımız Anadolubank çalışma saatleri güncel bilgilerini merak ediyor. Ülkemiz bankacılığının köklü ve güvenilir kurumu olan Anadolubank, sabah saat kaçta açılıyor? Öğle arasına ne zaman giriyor ve mesaisi kaçta bitiyor? Banka çalışma saatleri hakkında merak ettiğiniz bütün sorulara, içeriğimizden cevap bulabilirsiniz. 

 
Anadolubank Çalışma Saatleri
Ülke genelini incelediğimizde çoğu bankanın mesai saatleri benzerlik göstermektedir. Lakin yurt genelindeki bölge şartları ve iklim özelliklerini dikkate alırsak, banka çalışma saatlerinde farklılık gözlemlenebilir. Bankalar, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmeyi amaç edindiği için bulunduğu bölgenin konumu, çalışma saatlerini belirleyen en önemli faktördür. Anadolubank’ın yurt genelindeki 113 şubesinde geçerli olan mesai saatleri, aşağıdaki tabloda gösterilmiştir. 
 

Açılış

Öğle Arası

Kapanış

09.00

12.30 / 13.30

17.00

 
Anadolubank hafta içi her gün sabah saat 09.00’da mesaisine başlar ve 12.30’a kadar devam eder. 12.30 itibariyle 1 saatlik molaya giren banka, 13.30’da mesaisine tekrar başlar ve akşam saat 17.00’a kadar hizmet vermeye devam eder. Diğer bankalarda olduğu gibi Anadolubank da hafta sonları, resmi tatiller ve dini bayramlarda çalışmamaktadır. Pek çok kurumda olduğu gibi bankalar da kendilerine en uygun çalışma saatini belirler. Amaç, verimli bir çalışma ortamında müşterilerine sayısız hizmet ulaştırmaktadır. Anadolubank çalışma saatleri 2020 yılı güncel bilgilerine içeriğimizden ulaşarak, şubelerden sayısız hizmet alabilirsiniz. Gelişmiş teknoloji altyapısı ve uzman kadrosuyla kuvvetli bir ağ oluşturan Anadolubank, yukarıda belirtilen saatler arası hizmet vermektedir. Banka şubelerinden işlem yapacak vatandaşların, çalışma saatlerine dikkat etmesi gerekir. 

 
Anadolubank İletişim Bilgileri
Genel Müdürlük:Saray Mahellesi, Toya Sokağı D:No: 3, 34768 Ümraniye/İstanbul
Sosyal Medyada Paylaş