Kuveyt Türk Çalışma Saatleri

Kuveyt Türk kaçta açılıyor, Kuveyt Türk çalışma saatleri 2020, Kuveyt Türk hafta sonu açık mı? vb. sorulara sayfamızdan yanıt bulabilirsiniz.

Kuveyt Türk Çalışma Saatleri

 Geleneksel bankalara dini sebeplerden ötürü yatırılmayan fonlar, faizsiz yöntemlerle toplanır ve toplanan fonlar, ihtiyaç sahiplerine faizsiz yöntemlerle kullandırılır. Uygulanan bu sistem, ülkemizde katılım/ İslami bankacılık olarak adlandırılır. Katılım bankacılığı dünya ve ülkemiz piyasasındaki payını gün geçtikçe artırmaktadır. Kuveyt Türk Katılım Bankası, Mart 1989’dan beri faizsiz bankacılık alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Yenilikçi ürün ve yurt dışına açılımıyla katılım bankacılığına katkı sağlayan Kuveyt Türk, müşteri ağını da oldukça genişletmiştir. Kuveyt Türk çalışma saatleri güncel bilgilerine ulaşmak isteyen bireyler, içeriğimizi inceleyebilirler. Kurumsallık, müşteri odaklı yaklaşım ve teknolojik altyapıdan yararlanarak finansal hizmet almak isterseniz, Kuveyt Türk mesai saatlerini bilmeniz gerekiyor. Kuveyt Türk saat kaçta açılıyor? Saat kaçta kapanıyor ve öğle arasına ne zaman giriyor diye merak edenler, haberimizi detaylı okuyabilirler. 
 

Kuveyt Türk Çalışma Saatleri
Ülkemizde bankalar, belirlenmiş çalışma saatleri içerisinde hizmet verir. Para çekme, yatırma, hesap açma vb. günlük finansal işlemlerinizi şubelerden gerçekleştirmek isterseniz, bu çalışma saatlerine dikkat etmelisiniz. Çalışma saatleri, bankadan bankaya farklılık gösterebilir. Hatta, aynı bankanın çeşitli şubelerinde bile farklı çalışma saatlerine rastlayabiliyoruz. 
 

Açılış

Öğle Arası

Kapanış
 

08.30

12.30 / 13.30

17.00

 
Kuveyt Türk çalışma saatlerine baktığımızda, banka mesaisine sabah saat 8.30’da başlar ve 12.30’a kadar hizmet vermeye devam eder. Banka 12.30 ile 13.30 saatleri arasında, 1 saatlik öğle arasına girmektedir ve hizmete tamamen kapalıdır. 13.30 itibariyle işlemlerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. 
 
Kuveyt Türk; Ramazan ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, 1 Ocak, 23 Nisan, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos ve 29 Ekim resmi bayramlarında, hafta sonlarında hizmet vermemektedir. Katılım bankaları arasında ve aktif büyüklükte birinci sırada olan Kuveyt Türk, yukarıdaki saatler içerisinde şubelerinden hizmet vermektedir. Bu saatler dışında işlem yapmak isterseniz, bankanın dijital kanallarını kullanabilirsiniz. Kuveyt Türk çalışma saatleri güncel bilgilerine, içeriğimizden rahatlıkla ulaşabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirmek için şubelere gidebilirsiniz. 


Kuveyt Türk İletişim
Genel Müdürlük:Esentepe, Büyükdere Cd. 129 /1, 34394 Şişli/İstanbul
Kuveyt Türk Çağrı Merkezi: 444 0 123
Sosyal Medyada Paylaş