Vakıf Katılım EFT Saatleri

Türkiye'de Katılım Bankaları alanında faaliyetlerini sürdüren bankaların Eft saatlerini ve ücretlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Vakıf Katılım EFT Saatleri

İnternet bankacılığı ve mobil bankacılığının sürekli gelişmesi bazı terimleri hayatımıza soktu. Bu terimler hakkında bilgi sahibi olmadığımızda, zaman kaybedebiliyoruz ve bütün işlerimiz aksamış oluyor. Türkiye'de katılım bankaları arasında öncü konumda olan Vakıf Katılım, müşterilerine pek çok kolaylık sunuyor.  Hızlı bir şekilde işlemlerinizi yapmanıza yardımcı olmak için, bugün Eft hakkında bilgi vereceğiz. Vakıf Katılım Eft saatleri 2020 hakkında bütün bildiklerimizi paylaşmaya devam ediyoruz.


VAKIF KATILIM EFT SAATLERİ
Vakıf Katılım Eft saatleri 2020hakkında bilgi vermeden önce Eft'nin ne demek olduğunu öğrenelim. Teknolojik gelişmelerle birlikle artık hepimizin evinde neredeyse bilgisayar ve İnternet mevcut. Pek çok işimizi oturduğumuz yerden, çok kısa sürelerde halledebiliyoruz. Bankaların da geliştirmiş olduğu İnternet bankacılığı ve mobil bankacılığı sayesinde şubelere gitmeden, evimizde, iş yerlerimizde ve çarşıda işlerimizi halletmemiz mümkün hale geliyor. Peki, elektronik ortamlardan gerçekleştirmiş olduğumuz Eft işlemi Vakıfbank'ta saat kaçta yapılıyor?

 

 
VAKIF KATILIM EFT Saatleri: 09:00 - 17:15

 


Bankacılık sektöründe para transfer işlemine Eft diyoruz. Bir banka hesabından başka bir banka hesabına aktarmış olduğunuz para transfer işlemi.. Yapmış olduğunuz Eft işlemi için her banka kendi politikasını kullanmaktadır. Buradan da anlaşılacağı gibi her bankanın Eft saat ve ücretlerinde farklılıklar vardır. Sizlerle, Vakıf Katılım'ın Eft saatlerini paylaştık. Şimdi ise sırada Vakıf Katılım'ın Eft işlemi için ne kadar ücret kestiği konusuna değineceğiz. 

Bir katılım bankası olarak faaliyetini sürdüren Vakıf Katılım, İnternet bankacılığı, mobil bankacılığı, çağrı merkezi ve atm'leri kullanmanız durumda Eft işlemi için ücret talep etmemektedir. Sizler de İnternet bankacılığı ve mobil bankacılığını kullanarak bir ücret ödemeden, daha hızlı bir şekilde Eft işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Lütfen diğer yazılarımızı okumak için sayfamıza göz atınız.

Sosyal Medyada Paylaş