Denizbank Hesap Açma: Anında Hesap Açılışı 2021

İnternetten Denizbank hesap açma adımlarını bu sayfadan öğrenebilir, hesabınızı hemen açabilirsiniz.

Denizbank Hesap Açma: Anında Hesap Açılışı 2021

Denizbank hesap açma adımlarını bu sayfadan öğrenerek, banka hesabı açılışınızı hemen gerçekleştirebilir, Denizbank mobil veya internet bankacılığını kullanarak tüm bankacılık işlemlerinizi ışık hızında gerçekleştirebilirsiniz.

 

Denizbank Hesap Açma Başvurusu

Denizbank banka hesabı açma yaparak siz de Denizbank'ın tüm bankacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Denizbank'ta online hesap açılışı henüz yapılmamaktadır ve müşterinin yeni bir hesap açması için şubeye gitmesi gerekmektedir.

 

Denizbank Hesap Açma Ücreti

Daha önceki yıllarda tüm bankalar, müşterilerinden banka hesapları için yıllık hesap işletim ücreti alıyordu ancak BDDK'nın kararıyla bu uygulama kaldırıldı. Denizbank'ta kullanacağınız banka hesap açılışını ücretsiz olarak yapabilir, banka hesabınıza hiçbir yıllık ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Eğer hali hazırda zaten Denizbank müşterisiyseniz ve hesabınız varsa; Denizbank vadeli mevduat hesabı, döviz hesabı, altın hesabı, yatırım hesabı açılışını internet bankacılığı ya da Denizbank mobil uygulamadan yapabilirsiniz.

 

Denizbank Hesap Açma Şartları

Denizbank'ta hesap açmak için herhangi bir şart bulunmamaktadır. Sadece kimlik belgenizle beraber en yakın Denizbank şubesine giderek hesabınızın açılışını gerçekleştirebilirsiniz.

 

Denizbank Vadeli Hesap Açma

Denizbank mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra Hesaplar - Hesap Açılışı - Vadeli Mevduat hesabı aç sayfasına giderek mevdut hesabı açılışını hemen gerçekleştirebilir, en yüksek mevduat faiz oranları ile siz de yatırımlarınıza devam edebilirsiniz.

 

Denizbank Hesap Açmak İçin Gerekli Evraklar

Sadece kimlik belgesi ile Denizbank şubesinden hesap açılışını birkaç dakikada gerçekleştirebilir, Denizbank mobil bankacılığı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Denizbank hesap açma işlemlerini bu sayfada yer alan şekilde gerçekleştirerek siz de Denizbank internet bankacılığından EFT, havale gibi pek çok bankacılık işlemini kullanabilirsiniz.

 

Diğer bankalardan da hesap aç:

Akbank hesap açma

Ziraat Bankası hesap açma

Sosyal Medyada Paylaş