Denizbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Bu sayfadan Denizbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama yaparak başvuru sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Denizbank'ın bünyesinde müşterilerine sunduğu Deniz Bonus kart ile en avantajlı tekliflerden  yararlanan siz olabilirsiniz. Denizbank, Rusya'nın bankası Sberbank bünyesinde hizmet vermektedir. Eğer sizde Denizbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek istiyorsanız Denizbank kredi kartı başvuru sonucu için okumaya devam edebilirsiniz. Denizbank'a kredi kartı sahibi olabilmek için başvuru yaptığınızda bilgileriniz bir kaç gün içerisinde incelendikten sonra size dönüş yapılacaktır. Eğer telefonunuz reklam ve banka sms'lerine engelli olması durumunda bankanın yolladığı bilgilendirme sms'i tarafınıza ulaşmıyor olabilir. Bu durumda ise başvuru sonucunuz hakkında siz araştırma yapmalısınız. Eğer size de başvuru sonucunuz iletilmediyse ve başvurunuzun sonucu hakkında öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz. Denizbank'ın kredi ve kredi kartları başvuru sonucunu öğrenebilmek için internetten bir uygulaması bulunmamaktadır. Bunun yerine banka şubesine uğrayarak müşteri hizmetlerinden sadece kimliğinizle başvuru sonucunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Diğer yandan Denizbank müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 0 800'ü arayarak da başvuru sonucunuzu sorgulayabilirsiniz. 

Denizbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme isteyen kişiler için yukarıda saydığımız 2 yöntemi kullanabilir. Diğer bankalarda sms ile sorgulama, internet üzerinden başvuru takibi, kartım nerede gibi uygulamalar olsa da henüz Denizbank internet şubesinden yada mobil şubelerinden sonuç ile ilgili bilgileri müşterilerine sunmamaktadır. Denizbank, Türkiye'de 1938 yılından beridir hizmet veren köklü bir banka kuruluşudur. İlk olarak Türk Denizcilik Sektörüne finansman sağlama amacıyla kurulan banka daha sonrasında değişime uğrayarak tüm bankacılık ürünlerini sunmaya başlamıştır. Bu sayfa üzerinden Denizbank'a yaptığınız kredi kartı başvurularınız için 
Denizbank'ın bonusu bol Deniz Bonus kart alarak, üye işyerlerinde alışverişlerinizde kredi kartınızı kullanabilir ve bonus puanlar kazanabilirsiniz. Yapılan tüm bonus kampanyalarından yararlanabilir, uygun ve avantajlı kart kullanma şansını sizde kullanabilirsiniz. Denizbank kredi kartı başvurusu yaptığınız sırada, bankaya verilen bilgiler neticesinde banka yetkilileri tarafından değerlendirme yapılmaktadır. Başvuru sonrasında sizin kredi notunuz, gelir durumunuz, banka siciliniz kontrol edildikten sonra olumlu yada olumsuz olarak tarafınıza dönüş yapılacaktır. Başvuru sonucunuz da bankada kayıtlı cep telefon numaranıza sms olarak bildirilecektir. Eğer sizin telefonunuz reklam mesajlarına kapalıysa yada herhangi bir aksaklık durumunda size bu mesaj iletilmediyse aşağıda yer alan yöntem sayesinde başvuru sonucunuzu sorgulayabilirsiniz.

 

Denizbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek istiyorsanız Denizbank müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 800 veya 0850 222 0 800 numarasını arayabilirsiniz. Aynı zamanda en yakın Denizbank şubesine giderek de başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Denizbank internet sitesinden şu anda başvuru sonucu sorgulama bölümü bulunmamaktadır bu nedenle yukarıda saydığımız yöntemleri kullanabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Nasıl Öğrenirim?
Denizbank'a yaptığınız kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek istiyorsanız diğer bankalardaki gibi sms ile yada internet üzerinden sorgulama yapılamamaktadır. Sms ile kredi kartı başvurusunu KKART yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak Tc kimlik numarasını da ekleyip 3280'e sms gönderip yapabiliriz. Ancak dediğimiz gibi farklı yöntemlerle kredi kartı sonucu öğrenilemez.

Sosyal Medyada Paylaş