Denizbank Kredi Kartı Başvurusu 2020

Kredi kartınız yoksa Denizbank kredi kartı başvurusu yaparak 2019 yılına yeni bir kredi kartıyla girebilirsiniz. Siz de anında kredi kartı veren banka olan Denizbank'tan kredi kartınızı hemen onaylı alabilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu 2020

Herkese anında onaylı kredi kartı veren bankalar arasında yer alan Denizbank, uzun yıllardan beridir ülkemizde hizmet veren özel bankalar arasında yer almaktadır. Siz de Denizbank kredi kartı başvurusu 2019 yaparak anında onaylı kredi kartınızı adresinize teslim alabilir, acil ihtiyaçlarınızda kullanabileceğiniz kredi kartınıza sahip olabilirsiniz. Denizbank Bonus card ile avantajlı kampanyalardan yararlanabilir, bir çok Denizbank üye işyerinde taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Aşağıda bulunan başvuru kanallarından birisini tercih ederek hemen başvurunuzu bankaya iletebilir, kartınızı alabilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Teknolojiyi yakından takip ederek  müşterilerine her zaman hızlı bir şekilde sunan bankalardan birisi olan Denizbank, Bonus kredi kartının yanı sıra aidatsız, temassız gibi farklı özelliklerde de kredi kartı vermektedir. Denizbank Bonus kredi kartı kullanarak siz de alışverişlerinizde avantajlı kampanyalardan yararlanabilir, alışverişlerinize özel olarak bonus puan kazanabilir, kazandığınız puanlarınız ile ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz. Siz de kredi ve kredi kartı kampanyalarını duymak istiyorsanız sitemizi sosyal medyalarda takip etmeye başlayabilirsiniz. Denizbank'ın 2 tür kredi kartı vardır.


Bireysel kredi kartları; Denizbank Bonus, Afili Bonus, Emekli Bonus, D-Şarj Bonus, Taraftar Kartları, Net Kart, Ada Kart Bonus.

Ticari Kartları ise; AESOB Antalya Kart, Business kart, Bonus Business, Üretici Kart, İstesob Akıllı Kart, Çiftçi Kart, İşletme Kart, ESESOB Şehir Kar, İESOB Esnaf Kart.

İkiyüzelli bin üzerinde ödeme noktası ile diğer bankalara fark atan Denizbank Bonus alarak, tüm avantajlı kampanyaları kartınızla ödeme yaparak kullanabilirsiniz. Deniz Bonus, bankanın en çok kullanılan kredi kartı olduğu için siz de bonus karta başvurunuzu yapabilirsiniz. Kazanılan puanlarınızla alışverişler yapabilir ve ödemelerinizi puanlarınızla yapabilirsiniz. Denizbank kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıdaki kanalları kullanarak başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz.


BAŞVURU KANALLARI:


Şubeden kart başvurusu
 


Siz de size en yakın Denizbank şubesine kimlik belgenizle giderek, müşteri temsilcisi aracılığıyla kredi kartı başvurusu yaparak anında kartınızı teslim alabilirsiniz.

 


İnternet üzerinden kredi kartı başvurusu
 


Denizbank internet şubesi kredi kartı sayfasına giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Siz dehttps://www.denizbank.com/kartlar/deniz-bonus-card/bonus-card/ linkine tıklayıp gideceğiniz Denizbank sayfasında kart başvurusu yapabilir veya sizi arayalım butonuna tıklayarak müşteri temsilcisinin size en yakın zamanda dönmesini sağlayabilirsiniz.
 

 


Denizbank sms ile kredi kartı başvurusu
 


Sms göndererek kredi kartı başvurusu yapmak için cep telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra KKART yazarak bir boşluk bırakın ve  TC kimlik numaranızı 3280'e gönderin. "Örnek Sms: KKART 40115552211". Denizbank sms ile kredi kartı başvurusu yaparak hemen onaylı kartınıza sahip olabilirsiniz.
 

 


Denizbank müşteri hizmetleri kredi kartı başvurusu
 


444 0 800 numaralı Denizbank müşteri temsilcisini arayarak siz de kredi kartı başvurusunu hemen yapabilirsiniz.
 

 


Deniz Mobil’den kredi kartı başvurusu
 


Deniz mobil uygulamasını akıllı cep telefonunuza yükledikten sonra, uygulamaya giriş yaparak kredi kartı başvuru sayfasından kart başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz.
 

 


Denizbank Atm’lerinden başvuru
 


En yakın Denizbank ATM'sine bankamatik kartınızla giriş yaptıktan sonra başvuru-kredi kartı başvurusu menüsüne gelerek kredi kartı başvuru talebinizi bankaya iletebilirsiniz.
 


Denizbank Kredi Kart Özellikleri
Denizbank tarafından verilen kredi kartları içerisinde pek çok farklı özelliği barındırmaktadır. Alışverişlerde taksit yapabilir, taksit erteleme, nakit avans, alışveriş sonrası taksitlendirme, ödemenin asgari tutarını yatırabilir ve pek çok farklı özellikten yararlanabilirsiniz. Denizbank Bonus Card ile sürekli olarak kampanyaları takip ederek, bu kampanyalardan yararlanma şansı yakalayabilirsiniz. Ayrıca güncel kampanya ile kredi kartı başvurusu yapanlara özel olarka 200 TL'ye varan bonus puan verilmektedir.
 
Denizbank Bonus'un anlaşmalı petrol istasyonlarına özel olarak yüksek bonus puanlar kazanabilirsiniz. 250 bin üzeri anlaşma noktası bulun bonus özellikli karta sahip olmak istiyorsanız, Denizbank kredi kartı başvurusu yapabilir ve anında adresinize gönderilen kredi kartınızı alabilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınızda bu kartınızı kullanarak nakit sıkıntısı yaşamazsınız. Ayrıca sitemizde yer alan diğer bankaların kredi kartlarına da göz atabilir, en avantajlı kredi kartını bularak farklı bankalardan kredi kartı da alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş