Denizbank Vadeli Mevduat Faiz Oranları 2020

Denizbank vadeli mevduat hesabı açarak siz de yüksek kazançlarla paranızı değerlendirebilirsiniz. En yüksek faiz veren bankalar arasında yer alan Denizbank, e-vadeli ile daha yüksek kazançlar sunuyor.

Denizbank Vadeli Mevduat Faiz Oranları 2020

Ülkemizde hizmet veren özel bankalar arasında yer alan Denizbank, vadeli mevduat faizleri ile daha yüksek kazandırmaya devam ediyor. Denizbank vadeli faiz oranları 2020 yılında da diğer bankalara göre daha yüksek kazanç sunmaktadır. Siz de hemen Denizbank'tan e-vadeli mevduat hesabı açarak TL mevduatınız için hemen para kazanabilirsiniz. %8'e varan "hoşgeldin faizi" veren banka, TL mevduatlarına özel olarak 190 güne kadar hoşgeldin faizi vermektedir. Siz de aşağıdaki faiz oranlarını ve kazançlarını inceleyerek hemen Denizbank'ta paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Denizbank Vadeli Mevduat Faiz Oranları
2020 yılında siz de Denizbank'tan e-vadeli mevduat hesabı açarak 32 - 190 gün arasında açacağınız TL mevduatlarınıza özel olarak %7,50 "hoşgeldin faizi" ile kazanç elde edebilirsiniz. Denizbank şubelerinden açılan mevduat hesaplarına göre e-meduat  hesapları (internet şubesinden açılan) daha yüksek kazanç sunmaktadır. Hoşgeldin faizi kampanyasından yararlanmak için, Denizbank'ta son 1 aydır açık TL/usd/euro ve altın vadeli mevduat hesabınızın olmaması ve kampanyadan son 6 ay içerisinde yararlanmamış olmak gerekmektedir. Denizbank güncel piyasa koşullarına göre kampanyada yer alan faizleri ve koşulları değiştirebilmektedir.


Denizbank Vadeli Hesap Nasıl Açılır?
Denizbank'ta vadeli mevduat hesabında paranızı değerlendirmek istiyorsanız, öncelikle bankada vadesiz bir hesabınızın olması gerekmektedir. Kimlik belgenizle beraber en yakın Denizbank şubesine giderek hemen yeni bir vadesiz hesap açarak, vadesiz hesabınız üzerine vadeli hesabınızı ekleyebilirsiniz. Ayrıca Denizbank internet şubesinden de e-vadeli mevduat hesabı açılabildiği gibi, Denizbank'ın internet bankası uygulaması olan 
https://www.dijitaldeniz.com/General/YeniMusteriadresinden de kolaylıkla yeni bir hesap açabilir, paranızı değerlendirebilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş