Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

Siz de Garanti Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma kısa yol tuşlarına bu sayfadan ulaşarak Garanti çağrı merkezinden bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirin.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

2020-08-10 19:47

Türkiye'de hizmet veren özel bankalar arasında yer alan Garanti Bankası yani yeni adıyla Garanti BBVA'nın müşteri temsilcisine ulaşarak siz de bir çok bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma  değişmiştir ve direk bağlanma yollarını Garanti Bankası müşteri temsilcisine ulaşmakta zorluk çeken kişiler araştırmaktadır. Siz de Garanti Bankası'nı arayarak şifre işlemleri, kayıp ve çalıntı bildirimi, pos işlemleri, kart işlemleri, bilgi alma ve bilgi güncelleme, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu ve bir çok farklı bankacılık işlemlerinizi hızlı ve basit bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

2020 yılında Garanti müşteri temsilcisi numarası 0850 222 0 333 veya 444 0 333'ü arayarak her türlü bankacılık işlemlerinizi halledebilirsiniz. Garanti BBVA bankacılık alanında yaptığı yenilik ve gelişmiş teknolojileriyle tanınan bir bankadır. Dolayısıyla geliştirdiği teknolojileri de en hızlı şekilde müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Siz de Garanti internet bankacılığı ve Garanti mobil bankacılık uygulamasından giriş yaparak tüm bankacılık işlemlerinizi İnternet bankacılığından gerçekleştirebilirsiniz. Garanti internet bankacılığı şifreniz bulunmuyorsa siz de Garanti Bankası internet şubesine giriş yaparak (https://www.garantibbva.com.tr/tr) yeni bankacılık şifrenizi aktif edebilir ve online işlemlerden kolaylıkla müşteri hizmetlerini aramaya gerek kalmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Direk Bağlanmak İçin Aşağıdaki Maddeleri Takip Edin:

  • İlk olarak Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 0 333'ü arayınız.
  • Karşınıza sesli yanıt sistemi gelecek, karşılama mesajından sonra "müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum" diyerek diğer adıma geçin.
  • Sesli komut sistemi sizi neden müşteri temsilcisiyle görüşmek istediğinizi soracaktır, ilgili işlemi söyledikten sonra direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirisiniz.

 

Yukarıda yer alan Garanti direk bağlanma numarası Direk Müşteri Hizmetleri sitesinden alıntılanarak bu sayfaya eklenmiştir. İçeriğin doğruluğu direkmusterihizmetleri.com sitesine aittir.

 

Garanti Kayıtlı E-Posta Adresi: garantibankasi@hs02.kep.tr

Garanti Bankası itiraz E-Posta Adresi: harcamaitirazi@garanti.com.tr

Garanti Bankası iletişim formu adresi: https://www.garantibbva.com.tr/ssl/iletisim_formu#calcContent=UID1101083

Garanti İletişim Posta Adresi: Garanti Bankası Posta Adresi: PK: 338 Avpim/İstanbul

 

Garanti Bankası Resmi Web Siteleri

 

Garanti Bankası Hesaplama Sayfaları

Garanti Bankası kredi hesaplama araçlarını kullanarak siz de güncel faiz oranlarını karşılaştırabilirsiniz.

 

Garanti Bankası Sosyal Medya Hesapları

Garanti BBVA'nın Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarından yardım talebinde bulunabilir, Garanti ile ilgili yenilikleri bu sayfalardan takip edebilirsiniz.

 

Garanti Bankası, tüm müşterilerine gerek internet üzerinden, çağrı merkezinden ve banka şubelerinden hizmet vermeye devam ediyor. Siz de Garanti Bankası'na ulaşmakta güçlük çekiyor ve müşteri temsilcisiyle konuşmak istiyorsanız, bu sayfamızda yer alanGaranti Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanmanumaralarını ve iletişim formu, e-posta adresi gibi iletişim kanallarından Garanti Bankası müşteri hizmelteri çağrı merkezine hemen ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş