Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu sayfamızı inceleyerek Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarına ulaşabilir, hemen müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bankalar, müşterilerinin bankacılık ürünlerine hızlı ulaşması adına her türlü yeniliği takip etmektedir. Özellikle Ziraat Bankası, müşterilerinin ürünlerine daha kolay ulaşmaları için çağrı merkezinde 7/24 müşteri temsilcisi çalıştırmakta, tüm müşterilerin eşit olarak bankacılık ürünlerinden yararlanmalarını sağlamaktadır. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk  bağlanma yöntemlerini deneyerek siz de hiçbir sıra beklemeden, menüler arasında kaybolmadan direk olarak müşteri temsilcisiyle görüşme yapabilirsiniz. Sürekli olarak değişen direk bağlanma yöntemlerini biz de takip ederek konularımızı güncelliyoruz.

 

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Bankalar, büyük bir yoğunluk kitlesiyle çalıştıklarından dolayı çağrı merkezlerini sesli komut sistemine çevirmiş, akıllı çağrı merkezlerine dönüştülmüştür. Örneğin kart şifresi almak için müşteri temsilcisiyle görüşmek zorunda değilsiniz. Ya da İBAN numarası, hespa numarası gibi bilgilere ulaşmak istiyorsanız bunu çağrı merkezi sesli akıllı komut sistemi yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri temsilcisini aradıktan sonra öncelikle yapmak istediğiniz işlemi belirtmeli, eğer illa ki müşteri temsilcisiyle görüşmek istiyorsanız aşağıda bulunan direk bağlanma yöntemlerini denemelisiniz. Ayrıca günümüzde internet bankacılığı üzerinden de pek çok bankacılık işlemi kolaylıkla gerçekleştirilmektedir. Siz de Ziraat Bankası internet şubesine (https://www.ziraatbank.com.tr/tr) giriş yaparak kredi ödemeleri, para transferi, bilgi güncelleme, kart işlemleri, hesap işlemleri, yatırım işlemleri, yeni hesap açma veya hesap kapatma, kredi kartı başvurusu, kredi başvurusu veya kredi erteleme gibi pek çok farklı bilgilere ulaşabilir işlemlerinizi internet üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sizler için 2020 yılında Ziraat müşteri hizmetlerine direk bağlanma yollarını araştırarak aşağıda bunları hazırladık.

 

1.Direk Bağlanma Yöntemi:

  • İlk olarak 444 00 00 veya 0850 222 00 00 numaralı Ziraat müşteri hizmetlerini arayın.
  • Sizi karşılayan sesli komut sistemine "müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum" diye cevap verin.
  • Size hangi işlem için müşteri temsilcisiyle görüşmek istediğinizi soracaktır, hangi işlemi yapmak istiyorsanız yanıt vererek siz de direkt müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

 

2.Direk Bağlanma Yöntemi:

  • 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralı Ziraat Bankası müşteri temsilcisini arayın.
  • Sesli komut sistemini geçtikten sonra menü seçimi bölümüne gererek ilk olarak "1" tuşuna basın.
  • Karşınıza gelen menüde sırasıyla "6" ve sonrasında "0" tuşuna basın.
  • Bu tuşlamayı yaptıktan sonra eğer sıra yoksa direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerinden Kayıp-Çalıntı Bildirimi

Kredi kartınız veya banka kartınız çalındıysa veya kaybolduysa bu kartın kötü niyetli kişilerin eline geçmesini ve kullanmalarını önlemek için bunu Ziraat Bankası'na bildirmelisiniz. 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralı Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini vakit kaybetmeden arayabilir, kayıp-çalıntı bildirimi menüsüne giderek hemen hesaplarınızın kapatılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası Kredi Kartı Kapatma

Bankalarda yapılan en zor işlem kredi kartı veya banka hesabının kapatılmasıdır. Türkiye'de hizmet veren bankaların hiçbiri müşteri kaybetmek istemez ve bu yönte personellerine de baskı uygular. Eğer kredi kartınızı kapatmak istiyorsanız mutlaka bir nedeniniz olmalıdır. Bankaların kredi kartı müşterilerinden büyük kazançları bulunmaktadır. Bu sayfada yer alan adımları uygulayarak direk müşteri temsilcisine bağlanmaya çalışın. Müşteri temsilcisi kredi kartınızı kapatmamanız yönünde size ısrarcı davranacaktır, siz de kartı kullanmak istemediğizi net olarak belirtirseniz kredi kartınızı iptal edebilirsiniz.

 

Ayrıca bakınız: Ziraat Bankası ATM para çekme limiti

 

Ziraat Bankası Canlı Destek

Diğer bankalara göre daha yoğun çalışan Ziraat Bankası, müşteri hizmetlerine bağlanmakta zorluk çekenler için internet üzerinden mesajlaşma sistemiyle canlı destek sistemini de hizmete almıştır. Tüm bankaların çağrı merkezleri insanlara büyük zaman kaybettirmektedir, bundan dolayı siz de Ziraat internet bankacılığını kullanabilir veya Ziraat Bankası canlı destek sitesi üzerinden bankacılık işlemleriyle alakalı canlı destek ekibinden yardım alabilirsiniz.

 

Canlı destek sayfasına girdiğinizde sayfanın sağ alt bölümünde yer alan "Daha fazla yardım almak için tıklayın" butonuna tıklayarak mesajınızı hemen müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

 

Ziraat Bankası Saat Kaça Kadar Açık?

Ziraat Bankası şubeleri hafta içi her gün saat 09:00 ile saat 17:30 arasında hizmet vermektedir. Bayram ve hafta sonu günlerinde tatil olduğu için kapalıdır ancak çağrı merkezi zaman kısıtlaması olmaksızın 7 gün 24 saat açıktır.

 

Ziraat Bankası Kart Şifresini Nasıl Alırım?

Bunun için müşteri temsilcisini aramanıza gerek yoktur. Bankada kayıtlı cep telefon numaranızdan SMS bölümüne girerek SIFRE yazıp aralarında birer boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesi, anne kızlık soyadının son 2 harfi, kart arkasında yer alan 3 haneli güvenlik kodunu yazarak 4757'ye SMS gönderebilirsiniz. Bu sayede siz de hemen kart şifrenizi alabilirsiniz.

 

Bankalarkredi.com olarak sizler için bankaların güncel bilgi ve gelişmelerini hazırlamaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda yer alan güncel verilere göz atarak siz de çağrı merkezine ulaşmak için Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma 2020 yöntemlerini deneyebilir, hemen müşteri hizmetlerine bağlanarak bütün bankacılık işlemlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma

Sosyal Medyada Paylaş