Garanti Bankası Bakiye Sorgulama

Garanti Bankası bakiye sorgulama ile mevcut bütçenizin takibini sayfamızdaki yöntemleri kullanarak kendiniz yapın.

Garanti Bankası Bakiye Sorgulama

Mevcut bütçenizin takibi, harcamalarınızın kontrolü ve hesabınızın güvenliği için Garanti Bankası hesap bakiyesi sorgulama işlemleri büyük önem arz etmektedir. Yaptığınız alışverişlerden ve ödemelerinizden sonra kalan bakiyenizi öğrenmek için Garanti BBVA ’nın müşterilerine sağladığı çeşitli yöntemler vardır. Bu yöntemler; müşteri hizmetlerini arayarak, Garanti BBVA şubeleri, internet bankacılığı, ATM ve Mobil bankacılık olarak farklılık göstermektedir. Bu yöntemlerin herhangi birisiyle hesap bakiye sorgulama işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilir, bakiyenize göre bütçenizi planlayabilirsiniz.

 

Müşteri Hizmetlerini Arayarak Bakiye Sorgulama

Tüm Garanti BBVA müşterileri 7/24müşteri hizmetlerini arayarak 444 0 333 ya da 0850 222 0 333tüm hesaplarının bakiyesini sorgulayabilirler. Sesle yönlendirme özelliği ile iletişim merkezini aradığınızda bant kaydının sizi yönlendirmesi ile birlikte sesli olarak bakiye sorgulama işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 

Garanti BBVA Şubesine Giderek Bakiye Sorgulama

Evinizin veya iş yerinizin kısacası size en yakın Garanti BBVA şubesine giderek kimliğiniz veya hesap cüzdanınız ile hesap bakiyelerinizi öğrenebilir, hesap hareketlerini sorgulayabilirsiniz. Bu hizmeti alabilmeniz için haftaiçi ve bankanın mesai saatleri içerisinde Şubeye gitmeniz gerekmektedir.

 

İnternet Bankacılığı ile Bakiye Sorgulama

Garanti Bankası internet şubesine www.garantibbva.com.tr  giriş yaptıktan sonra, bulunan tüm hesaplarınızın bakiyelerini kontrol edebilirsiniz. Garanti BBVA internet şubesini kullanabilmeniz için internet şifresine sahip olmanız gerekmektedir. Şifreyi alabilmek için Garanti BBVA sitesi nde sağ üst kısımda bulunan ‘bireysel’ menüsüne tıklayın. Sonrasında açılan sekmede ‘ilk kez parola almak istiyorum’ kısmına tıklamanız gerekmektedir. Sonrasında kişisel bilgilerinizle şifre oluşturarak güvenli bir şekilde giriş yapabilir ve hesap bakiyenizi kolayca öğrenebilirsiniz.

 

ATM ile Hesap Bakiyesi Sorgulama

Garanti BBVA veya farklı ATM’lerde 24 saat boyunca bakiye sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kartınızı taktıktan sonra 4 haneli kart şifrenizi girerek önünüze çıkacak olan menü de hesaplar kısmında mevcut hesaplarınız ve bakiyelerinizi görüntüleyebilirsiniz. Farklı ATM cihazları ek ücret alabilmektedir.

 

Mobil Bankacılık ile Bakiye Sorgulama

Günümüz teknolojisi ile taşınabilir cihazlarınızdan bakiye sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek çok kolay bir hale gelmiştir. İnternet bağlantısı bulunan İOS VE ANDROİD işletim sistemine sahip tablet veya akıllı cep telefonlarınızın uygulama marketlerine ( ios için appstore veya android için playstore) giriş yaparak arama kısmına ‘garantibbva mobil’  yazmanız ve uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Uygulama indikten sonra kullanıcı adı ve şifrenizi girerek günün her saati Garanti BBVA bakiye sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Siz de bu sayfamızda yer alan güncel bilgilerden yararlanarakGaranti Bankası bakiye sorgulama işlemini gerçekleştirerek hesabınızda ne kadar para olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş