Garanti Bankası Kredi Faiz Oranları 2020

Bu sayfadan Garanti Bankası Kredi Faiz Oranları 2020 incelemesi yaparak, kredi hesaplama ve kredi başvuru detaylarını öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Faiz Oranları 2020

Kredi başvurusu yaparken nelere dikkat etmeli konumuzu daha önce sizler için yayınlamıştık. Şimdi de Garanti Bankası’ndan kredi alacaklar için yine hatırlatma ve bilgilendirme amacıyla bu araştırmayı yayınlıyoruz. Garanti Bankası kredi faiz oranları 2020 içerisinde müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla düşürülmüştür. Garanti Bankası'nın krediler bölümünden de araştırma yapabilirsiniz. Geçen yılki faiz oranlarıyla karşılaştırdığımızda ise yine faiz oranlarının minimum seviyeye çekildiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

 

Garanti Kredi Faiz Oranları 2020
Garanti Bankası’ndan kredi kullanacak olan bireysel müşteriler için bu araştırmayı sunuyoruz. Garanti’nin uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri sayesinde sizde gönül rahatlığıyla kredinizi çekebilirsiniz. Sizlere en güncel bilgileri ulaştırmak için tüm konularımızı her zaman gözden geçiriyor ve güncelliyoruz. Listesini ise aşağıda adım adım paylaşacağız. Buna göre ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve varsa diğer kredilerin de faiz oranlarını sizlere aktaracağız. Öncelikle buna geçmeden Garanti’nin ne kadar güvenilir bir banka olduğundan bahsedelim. Garanti Bankası kuruluşundan bu yana Türkiye’de en iyi hizmet veren ve teknolojiyi yakından takip edip müşterilerine sunan bir bankadır. Garanti’nin bu kadar büyümesinin nedeni de teknolojiyi yakından takip eden en hızlı banka olmasıdır. İşte Garanti Bankası kredi faiz oranları listesi:

  • Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı 2020: %1,09
  • Garanti Bankası konut kredisi faiz oranı 2020: %0,99
  • Garanti Bankası taşıt kredisi faiz oranı 2020: %1,19Garanti’nin kredi kampanyaları sayesinde yine müşteri potansiyelini artırmakta ve büyümeye devam etmektedir. Garanti Bankası, Türkiye’de özel bankalar arasında büyüklük bakımından 2. Sırada yer almaktadır. Bunun nedeni de dediğimiz gibi tüm müşterilerine güleryüzlü çalışanları, hızlı ve anında  hizmet vermeleridir. Garanti Bankası kredi faiz oranları 2020 hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız okumaya devam edin.

 

İhtiyaç kredisi

Garanti Bankası'ndan bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu yapacaklar için %1,09'den başlayan avantajlı faiz oranlarını sizlere sunmaktadır. 60 aya varan vade seçenekleriyle "Bahar kredisi" kampanyasını Garanti Bankası internet sitesi üzerinden duyurmuştur.

 

Konut Kredisi

Garanti'den konut kredisi kullanmak isteyenler %0.99'dan başlayan uygun faiz oranlarından yararlanabilir. Konut kredisinde en yüksek vade sayısı ise 120 ay ile sınırlıdır.

 

Konut Kredisi Gerekli Evraklar

Başvurunuz onaylanırsa aşağıdaki belgeleri bankamıza teslim etmeniz istenir:

  • Nüfus cüzdanı
  • tapu, kira geliri varsa tapu veya e-devletten alınan "Tapu Bilgileri Sorgulama” ekran görüntüsü
  • kira kontratı ve ödeme dekontu
  • faiz veya başka bir geliri varsa geliri gösteren belge

 

Taşıt kredisi

Araba almak isteyenler için Garanti Bankası'nda uygun seçenekler var. Garanti'de taşıt kredisi faiz oranları %1,19'den başlamaktadır.  Taşıt kredisinde en yüksek vade sayısı ise 60 aydır.

Sizler de Garanti'nin sitesine yönlendirecek olan krediler linkine tıklayarak Garanti'nin resmi sitesine gidebilir ve hesaplamalarınızı oradan yapabilirsiniz. Sizde yukarıdaki araştırma konumuz üzerinden Garanti Bankası faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. Garanti bankası kredi faiz oranları 2020 konumuzda yer alan bilgilere göre sizde kredi kullanabilirsiniz. Bu veriler Garanti'nin internet sitesi üzerinden alınmıştır ve bilgilendirme amaçlı olarak sizlere sunulmuştur.

 

İlginizi çekebilecek sayfalarımız:

Borç kapatma kredisi veren bankalar

32 günlük en yüksek faiz veren bankalar

 

Sosyal Medyada Paylaş