Halkbank Bakiye Sorgulama 2020

Halkbank Hesap Sorgulama yöntemleri ile güvenilir bir şekilde bakiyenizi öğrenebilir ve sağlıklı bir şekilde yönetebilirsiniz.

Halkbank Bakiye Sorgulama 2020

Halbank Türkiye'de devlet bankaları arasında hizmet vermeye devam etmektedir. [Devlet Bankaları] Günümüzde banka hesap hareketlerini kontrol etmek ve harcamalarınızı bu ölçüde yönetmek büyük önem arz etmektedir. Halk Bankası bakiye sorgulama ve hesap işlemlerini kolayca yapabilmek için; İnternet bankacılığı, telefon bankacılığı, SMS ile bakiye sorgulama, mobil bankacılık, ATM ve Halkbank şubeleri gibi çeşitli yöntemler kullanılabilmektedir.  Tüm bu yöntemler Halk Bankası’nın siz değerli müşterileri için hesaplarını sağlıklı ve güvenilir bir şekilde yönetme ve kontrol etme fırsatı sunmaktadır.

 

HALKBANK BAKİYE SORGULAMA

Halkbank bankacılık sistemine sunduğu farklı platformlar ile daha hızlı ve kolay işlem olanağı sunmaktadır. www.halkbank.com.tr internet adresine girdikten sonra sağ üst kısımda turuncu kutu içerisinde ‘internet şubesi’ yazan kısma tıklayarak Kurumsal ya da Bireysel seçeneklerinden birini seçmeniz gerekmektedir. Gerekli bilgileri girdikten sonra kendi hesap ve bakiyelerinizi kolayca görebilir ve kontrol edebilirsiniz. Daha önce internet bankacılığına giriş yapmadıysanız ya da şifreniz yoksa aynı kısımda parola al kısmından şifre elde edebilirsiniz.

 

Müşteri Hizmetlerini Arayarak Bakiye Sorgulama:

Halkbank telefon bankacılığı sisteminde telefon bankacılığı ile 0850 222 0 400 ya da 444 0 400 numaralarını arayarak, sesli yanıt sistemi ile Bireysel/Kurumsal müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek 7/24 Halkbank bakiye sorgulama işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri aramaları tüm GSM operatörlerinden ve sabit hatlardan yapılabilmektedir.

 

SMS ile Bakiye Sorgulama:

Cep telefonlarınızın SMS kısmından bakiye sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek mümkündür. Halkbank bakiye sorgulama işlemleri için sisteme kayıtlı cep telefonu numaranızdan BAKIYE bir boşluk bırakarak parafly kartınızın son 4 hanesini girerek ( Örn; BAKIYE 1234 ) 3401 e gönderdiğiniz SMS ile güncel hesap bakiye bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

 

Mobil Bankacılık ile Bakiye Sorgulama:

Tüm akıllı cihazlardan 7/24 bankacılık işlemleri yapabilir, dilediğiniz her an güncel bakiye bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Halkbank mobil bankacılık için tüm cep telefonları ve tabletlerden app store ve play store uygulama marketlerinden Halkbank Mobil uygulamasını ücretsiz indirmeniz mümkündür. Daha sonra kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile giriş yaparak tüm hesaplarınızı, hesap hareketlerinizi ve bakiyenizi rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Mevcut şifreniz yoksa parolamı bilmiyorum/unuttum kısmına tıklayarak gerekli bilgileri girdikten sonra şifrenizi alabilirsiniz.

 

ATM ve Halkbank Şubelerinden Bakiye Sorgulama:

Tüm Halkbank ATM’leri ve ortak ATM’ler aracılığı ile kartınızı takarak ve 4 haneli kart şifrenizi girdikten sonra hesap bakiyenizi kolayca öğrenmeniz mümkündür. Ortak ATM kullanmak zorunda kaldıysanız bakiye sorgulama işlemleri için ek ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bunlara ekstra olarak tüm Halkbank şubelerinden haftaiçi ve mesai saatleri içerisinde sadece kimliğinizle tüm hesap bakiyelerinizi öğrenmeniz mümkündür.  Siz de bu sayfamızda yer alan güncel bankacılık yöntemleri sayesinde Halkbank hesap bakiyesi sorgulama işlemini gerçekleştirerek hesabınızda ne kadar para olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş