Hsbc İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Bireysel kredi başvurusu yapmak isteyenler Hsbc kredi faiz oranları 2019 yılındaki bilgilerine bu sayfadan ulaşabilir, kredi hesaplamlarına göz atarak diğer bankalarla karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

Hsbc İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

 Uygun oranlı kredi veren bankalar arasında yer alan Hsbc'de her zman uygun oranlı kredi faizleri bulunmaktadır. Sizde ihtiyaç kredisi kullanmak istiyıorsanız sitemizde bulunan Hsbc ihtiyaç kredi faiz oranları 2020 yılına ait verileri aşağıda görebilir, diğer banka faiz oranları ile Hsbc faiz oranları arasında karşılaştırma yapabilir, ve size en uygun ihtiyaç kredi faiz oranıyla başvurunuzu yaparak ihtiyaçlarınızı karşılaştırabilirsiniz. Geçen yıla baktığımızda ihtiyaç kredisi vadesi 48 aya kadar veriliyorken, BDDK'nın almış olduğu kararla birlikte en fazla 60 ay vadeli kredi kullandırabilmektedir. Sizler de 60 aya varan vadeler ve uygun faiz oranlarıyla kredi almak istiyorsanız hemen Hsbc kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz.

Hsbc İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı 
Günümüz bankalar arasında hizmet veren Hsbc ihtiyaç kredi faiz oranları %0,99'den başlamaktadır. Diğer bankalara göre oldukça uygun oranda faiz veren Hsbc'ye kredi başvurusunda bulunarak nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Çalışanlara özel kredi, ev hanımlarına özel kredi, Eğitim kredisi,Emeklilere özel kredi gibi ihtiyaç kredisinin haricinde Hsbc'de taşıt,konut,esnaf ve bir çok farklı kredilerde bulunmaktadır. Ayrıca Hsbc'nin bazı dönemlerde duyurmuş olduğu kredi kampanyalarını da takip ederek uygun faizli kredilerden faydalanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapıldığında banka kredi başvurusu yapan kişinin kredi sicilini, kredi notunu, geçmiş ödemelerini, finansal durumunu, aylık gelirini sorgulayabilir. Sorgulama işlemleri Kredi Kayıt Bürosu (KKB) yani bilinen ismiyle kredi notu sisteminden gerçekleşmektedir. Bir kişinin bankalardan ihtiyaç kredisi alabilmesi için kredi notunun en az 1400 seviyesinde yer alması da gerekmektedir. Kredi notunuz düşük orandaysa kredi başvurusu yapmadan önce ilk olarak kredi notunuzu yükselmesi için çaba sarf etmelisiniz. Aşağıda bulunan ihtiyaç kredisi hesaplama tablosunu görebilirsiniz, faiz oranları kredi vadesi ve miktarına göre değişmektedir.


Kredi Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?
Krediye başvurduğunuz anda banka hemen onu değerlendirme sürecine alır, Kredi notunuz incelendikten sonra bir kaç kritere daha bakılır ve kredi değerlendirme merkezi kredinin sonucunu belirleyebilir. Kredi başvuruları yoğunluk olmadığı günlerde genellikle aynı gün içerisinde sonuçlandırılır. İhtiyaç kredilerinde yoğunluk dönemlerinde kredi başvuru değerlendirme süreci 3 güne kadar uzayabilmektedir. Konut ve taşıt kredilerinde bu süreç 1 haftaya kadar uzayabilmektedir.

Hsbc Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?
ilk önce kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, Hsbc şubelerinden, çağrı merkezlerinden,atm'den,internet ve mobil bankacılıktan ve sms göndererek yapabilirler. Kredi başvurusunda bulunduktan sonra banka değerlendirme sonucunu başvuru yapan kişiye olumlu veya olumsuz olarak bildirir.Seçtiğiniz başvuru kanallarından başvurunuzu yapabilirsiniz. Sayfamızı inceleyerek sizlerde Hsbc ihtiyaç kredisi faiz oranları 2020  hesaplamalarını uygulayabilir, kredi başvurunuzu en uygun oranlarla Hsbc'den alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş