İş Bankası EFT Limiti Arttırma Nasıl Yapılır?

Siz de para transfer limitinizi yükseltmek için İş Bankası eft limiti arttırma yollarını bu sayfadan öğrenebilir ve eft limitinizi hemen arttırabilirsiniz.

İş Bankası EFT Limiti Arttırma Nasıl Yapılır?

Çeşitli ihtiyaçlara bağlı olarak gerçekleştirilen para transferine, koşul ve banka prosedürleri nedeniyle belirli sınırlamalar getirilmiştir. Hemen her gün, çoğu vatandaşımız tarafından gerçekleştirilen eft işlemine tanınan limitleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz. İş Bankası eft limiti yükseltme yollarını sizler için araştırdık. Bir gün içerisinde ne kadar transfer yapabileceğinizi, tutarın yetersiz gelmesi durumunda limit artırımı yapıp yapamayacağınızı ve limit arttırım talep başvurunuzu bankaya hangi kanal üzerinden ileteceğinizi sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

İş Bankası Günlük EFT Limiti Arttırma
Günümüzde yapılan para transferi için limitler, banka tarafından belirlenir. Bu sebepten dolayı eft işlemi için belirlenen limitler bankadan bankaya farklılık gösterecektir. Müşteri güvenliğini sağlamak ve çeşitli banka politikaları nedeniyle, sınırsız bir şekilde para transferi yapmanıza izin verilmez. İş Bankası müşterileri için günlük eft limitini araştırdık. Aşağıdaki tablodan bu limite dikkat ederek, para transfer işlemlerinizi daha güvenli bir şekilde gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. İş Bankası para transferi yapacak müşterileri için işlem üst limitini, 100 Bin TL olarak belirlemiştir. Fakat bu limit, bazı banka müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayamayacak kadar düşük olabiliyor. Bu durumda ise banka müşterileri acaba limit artırımı yapabilir miyim diye merak ediyor. İş Bankası’nın belirlemiş olduğu günlük eft limiti sıkıntıya düşmenize sebep oluyor veya daha yüksek tutarda para transferi gerçekleştirmek istiyorsanız limit arttırma talebinde bulunabiliyorsunuz. Bunun için izlemeniz gereken yolları sayfamızın devamında bulabilirsiniz.
 
 

İşlem Türü

Limit

EFT

100 Bin TL

 
 
İş Bankası Eft Limiti Arttırma Nasıl Yapılır?
Bankalar, müşterilerinin dilediği tutarı transfer edebilmesi için limit arttırım işlemi yapabiliyor. Eft limiti arttırma talebinde bulunarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, dilediğiniz tutarı transfer yapabilirsiniz. İş Bankası’nın belirlemiş olduğu tutar, ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetersizse şubelerden limit arttırım talebinde bulunabilirsiniz. İş Bankası hesabınızın olduğu şubeye giderek, müşteri temsilcinize bu talebinizi iletebilirsiniz. Gereken prosedürler tamamlandıktan sonra limitiniz arttırılacaktır. Bulunduğunuz lokasyonda bir banka şubesi yoksa İş Bankası müşteri hizmetlerini arayarak da bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. İş Bankası günlük eft limiti ve limit arttırma yollarını sayfamızdan inceleyerek, para transferlerinizi eft yoluyla gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. 

İş Bankası Müşteri Hizmetleri: 0850 724 0724
Sosyal Medyada Paylaş