Türkiye İş Bankası EFT Saatleri

Türkiye İş Bankası EFT Saatleri

İş Bankası eft saatleri 2020 yılında belirli saatler arasında yapılmaktadır. Siz de eft saatleri, eft ücretleri gibi bilgilere göz atarak İş Bankası eft işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası EFT Saatleri

2020-05-26 14:54:59

Çok önceden, para transferi yapmak için paralarımızı bir bankadan çeker diğer bankaya yatırmak zorunda kalırdık. Bu durum hem çok dikkatli olmamızı gerektiriyordu hem de çok zahmetliydi. Bugüne baktığımız da ise bir bankadan başka bir bankaya gidip o zorluğa katlanmanıza gerek yok. Yaşanan teknolojik gelişmeler sayesinde artık elektronik ortamlardan para transfer işlemlerimizi gerçekleştirmeniz mümkün. Eski sisteme göre hem daha güvenilir hem daha kısa zamanda yapılabiliyor. Bu sayede kendinize daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Sizler için bugün İş Bankası EFT saati 2020 ve Eft ücretlerini araştırdık. Yazımızı okumaya devam edin..


İş Bankası EFT Saatleri

Elektronik fon transferinin kısaltması olarak karşımıza çıkan Eft'nin saat ve ücretleri bankadan bankaya değişiklik gösterebilmektedir. Elektronik ortamlarda para transfer işlemimizi gerçekleştirirken çok dikkatli olmamız gerekmektedir. Çünkü, Eft çoğu zaman havale işlemi ile karıştırılmaktadır. Havale işlemini günün her saati yapabiliyorken, Eft işlemini belirli saatler arasında yapmanız gerekiyor. Sizler için İş Bankası Eft saatlerini 2019 araştırdık. Aşağıdaki tablomuzdaki saat aralıklarına dikkat ederek, Eft işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz.

 


İŞ BANKASI EFT Saatleri: 09:00 - 17:15
 


Bayramlar, resmi tatiller ve hafta sonları dışında sabah 09.00 ile 17.15 arasında Eft işleminizi yaparak aynı gün içerisinde -banka çalışanları tarafından aksi bir durum oluşmazsa- ilgili hesaba yatırılır. 


Eft işlemlerinizi İş Bankası şubelerinden, İnternet şubelerinden ve telefon bankacılığından yapabileceğiniz gibi İş Bankası bankamatiklerinden ve çağrı merkezlerinden de yapmanız mümkün. Saat aralıklarına dikkat ederek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Artık bankaya gitmenize gerek kalmadan İnternet bankacılığını ve mobil bankacılığını kullarak da daha hızlı şekilde işlem yapabilirsiniz. Önceki yazılarımıza göz atarak diğer bankaların Eft saatlerini ve bu işlem için uyguladıkları ücret politikasını öğrenebilirsiniz. Yukarıda yer alan bilgiler ile İş Bankası eft saati 2020 yılında hangi saatlerde yapıldığını inceleyebilir, sitemizde yer alan diğer bankaların sayfalarına bakarak ilgili bankanın eft saatini de öğrenebilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaş
Mevduat Hesaplama
Mevduat Hesaplama
En yüksek mevduat veren bankayı bul:

Siz de kredi bankalar sitesi üzerinden tüm bankaların güncel mevduat faiz oranlarını karşılaştırabilir, en yüksek faiz veren bankayı bulabilirsiniz.

Mevduat hesaplama