Çalışmayanlara Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Gelir belgesiz kart veren bankalar ile siz de çalışmayanlara kredi kartı veren bankalardan belgesiz, kefilsiz kredi kartı alabilirsiniz. Hemen başvurunuzu yapın ve kartınızı alın.

Çalışmayanlara Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

 İşsiz ve çalışmayanların kredi kartı alabilmesi için pek çok alternatif yöntem bulunmaktadır. Bazı bankalar kampanyalar yaparak gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar arasında kredi kartı vermektedir. Bu bankalar çalışmayan kişilerin kredi kartı alabilmesi için "belgesiz kredi kartı" adı altında düzenledikleri kampanya ile kart veriyor. Siz de bu bankara başvurunuzu yaparak anında onaylanan kredi kartınızı hemen teslim alabilirsiniz.

BELGESİZ KREDİ KARTI VEREN BANKALAR
Çalışmayan yada SGK'lı olarak çalışan yani bankaya resmi bir belge sunamayan kişilerin kredi kartı alabilmesi çok zordur ancak imkansız değildir. Bu kişiler bankalardan "düşük limitli" kredi kartı alabilmeleri için öncelikle bankaya ek gelir göstermeleri gerekmektedir. Ek gelirden kastımız kira geliri, ek iş geliri gibi gelirlerdir. Eğer çiftçi olarak geçiminizi sürdürüyor ve yılın belli dönemlerinde elinize para geçiyorsa, siz de çiftçi belgesini bankaya sunarak kredi kartı alabilirsiniz, bu gibi gelirler bankalar tarafından ek gelir kabul ediliyor. Bankalardan kredi çekmek yada kredi kartı almak isteyen bir kişinin banka kredi notu 1400 ve üzerinde olması gerekmektedir. Bankalarda daha önce hiçbir şekilde ilişiği olmayan, hesap açmayan ve para yatırmayan kişilerin kredi notu sıfır yani en kötü seviyede gözükür. Bu kişiler kredi kartı başvurusu yapmadan önce, ilk olarak bankadan vadesiz hesap açmalı ve hesabı kullandıktan bir süre sonra kredi kartı başvurusu yapmalıdır. Kredi notu kötü olan kişilere hiçbir banka kredi kartı vermez. Eğer kira geliri gibi ek gelir sahibiyseniz siz de Ziraat Bankası, Akbank, Garanti Bankası, QNB Finansbank, Yapı Kredi, İNG Bank gibi bankalara hemen kredi kartı başvurusu yaparak, anında onaylı kredi kartınızı alabilirsiniz. Bankaların bir kişiye kredi kartı verme şartları arasında başvuru yapan kişinin sicilinin temiz olması ve daha önce kara listeye girmemiş olması şartı da vardır.

DENİZBANK BONUS BAŞVURUSU
Denizbank Bonus kredi kartı sahibi olarak siz de 200 TL bonus kazanabilirsiniz. Deniz bonus'a başvurunuzu yaparak ilk harcamada 50 TL bonus kazanabilir, düzenli harcama sözü vererek 150 TL daha bonus puan kazanabilir ve kazandığınız puanlarla istediğiniz gibi ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz. Siz de buraya tıklayarak kredi kartı başvurusu yapabilir ve anında kart sahibi olabilirsiniz.

Ev hanımlarına, emeklilere yada öğrencilere özel kredi kartı veren bankalar da bulunmaktadır. Ev hanımlarının kredi kartı alabilmesi için eşinin gelirini bankaya sunması yada ek gelir göstermesi gerekmektedir. Emekliler maaş aldıkları bankalar yada diğer bankalardan kolaylıkla kredi kartı sahibi olabilir. Üniversite öğrencilerine özel kredi kartı veren bankalar arasında Akbank bulunmaktadır. Akbank Axess kredi kartı başvurusu yaparak öğrenciye uygun kredi kartınızı alabilir, acil ihtiyaçlarınızda bu kartı kullanabilirsiniz. Yine bu kredi kartları düşük limitli olarak ayarlanmakta, düzenli kullanım sonrasında kart limiti yükselmektedir.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı
Ev hanımları, emekliler, öğrenci ve çalışmayanların kredi kartı alabilmesi için bankaya ek gelir göstermesi yada bankanın istediği şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Sizlere tavsiyemiz belirlediğiniz bankanın şubesine giderek durumunuzu izah edin, mutlaka bankacı size yardımcı olmak isteyecek ve alternatif yöntemler sunacaktır. Diğer yandan bankaların internet şubesini kullanarak belgesiz kredi kartı veren bankalara kredi kart başvurusu yapabilirsiniz. Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar 2020 yılında da kredi kartı vermeye devam etmektedir. Siz de kredi kartı almak istiyorsanız ilk olarak düşük limitli kart başvurusu yapın ve düzenli ödemeler yaparak, borcunuzu zamanında yatırarak limitinizi yükseltebilirsiniz. Ayrıca otomatik limit arttırma talimatınızı bankanıza vererek düzenli ödemeler sonrasında kartınızın limitini otomatik olarak yükseltebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş