Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2020

Bu sayfadan borç kapatma kredisi veren bankalar 2020 yılı karşılaştırması yaparak borç transfer kredisi başvurusu yapmak için incelemeler yapabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2020

Bir kaç bankada olan kredi borçlarınızı tek bir bankada toparlamak için siz de borç kapatmak kredisi yani borç transfer kredisi kullanabilirsiniz. Borç kapatma kredisi veren bankalar 2020 yılında transfer kredisi adı altında kredilerini kullandırmaya devam etmektedir. Siz de bu bankalardan birisini tercih ederek bankalara olan borçlarınızı tek bir bankada toparlayabilirsiniz. Bu sayfa aracılığıyla borç tranfer kredisi 2020 hakkında genel bilgileri ve borç kapatma kredisi için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar
A Bankası, B Bankası ve C Bankası'nda kullanmış olduğunuz krediyi tek bir bankaya taşıyabilirsiniz. Tabi bunu gerçekleştirebilmek için kredi notunuzun iyi olması gerekmektedir çünkü; borç kapatma kredisi de yeni bir kredi başvurusu demektir. Yani siz diğer bankalara olan borçlarınızı kapatarak yeni bir kredi kullanmış oluyorsunuz. Bu da size yeni masraflar oluşturacak ve yeni yükselen faiz oranlarına göre kredi kullanmanız gerekecektir. 2020 yılında borçlarınızı tek bir bankada toparlamak istiyorsanız, bankaların ihtiyaç kredileri kategorisinde verilen borç transfer kredilerini kullanabilirsiniz. Siz de, kredi veya kredi borcunuzu ödemekte güçlük çekiyorsanız aşağıda bulunan bankaların tekliflerini değerlendirerek, en uygun faiz oranlı borç kapatma kredisini tercih edebilirsiniz. Aşağıda borç kapatma kredisi veren bankalar 2020 listesi yer almaktadır:

  • Akbank borç transfer kredisi
  • QNB Finansbank borç kapatma kredisi
  • Vakıfbank borç kapatma kredisi
  • Şekerbank borç kapatma kredisi
  • İş Bankası borç kapatma kredisi
  • Garanti Bankası borç transfer kredisi
  • Burgan Bank borç transfer kredisi
  • İNG Bank borç kapatma kredisi
  • TEB Borç kapatma kredisi
  • Denizbank Borç transfer kredisi

 

Ayrıca bunların yanı sıra bir kaç banka daha borç kapatma kredisi adı altında krediler verebilmektedir. Siz de bu krediyi kullanabilmek için bankanın şubesine gitmeniz gerekmektedir. Borç kapatma kredileri ihtiyaç kredisi ve kredi kartları için bankalar tarafından verilebilmektedir. Bankanın isteyeceği belgeler ise, nüfus cüzdanı, aylık gelir belgesi, borcu olan bankaya toplam borç kağıdı (bunu bazı bankalar diğer bankadan isteyebilmektedir). Siz de borç kapatma kredi veren bankalar arasında seçeceğiniz bankaya kredi başvurusu yaparak, kredilerinizi tek bir bankada toplayabilirsiniz. Böylece bir kaç bankaya olan borçlarınızı tek bir bankaya toplayabilir, kredi ödemelerinizi aksatmadan gününde yatırarak kredi notunuzun yükselmesini sağlayabilirsiniz. 

 

Siz de hemen, borç temizleme kredisi veren bankalar ile kredinizi kullanın ve tüm borçlarınızı anında temizleyin. Bu sayfada yer alan bilgiler ile siz de bankalara olan borçlarınızı kapatabilir, tek bir bankadan kredi çekme avantajını elde edebilirsiniz. Borçlarınızı yeniden yapılandırmak, tek bankaya taşımak istiyorsanız siz de 60 aya varan vadelerle kredi ve kredi kartı borçlarınızı yeniden yapılandırabilirsiniz. Borç kapatma yada temizleme adı altında bazı bankaların verdiği bu kredi türü kapsamında, amaç diğer bankalara olan borçları tek bir bankada toparlamaktır. Kredi taksitlerini ödemekte güçlük çekenler için bu kredi bulunmaz bir nimettir. Borcunuz olan bankaya giderek kredi ödemesini yapamayacağınızı ve nakit olarak sıkıntıda olduğunuzu belirtin. Daha sonrasında ise "yapılandırma" adı altında banka size yeni kredi teklifinde bulunacaktır. Eğer bankanız yapılandırma yapmıyorsa diğer bankalara da başvuru yapabilirsiniz. Toplam ödemeler hesaplanarak yeni bir kredi çekilmesi gerçekleşir. Daha sonrasında ise kullanılan kredilerin borçları kapatılıp, yeni çekilen kredinin ödeme vadesi belirlenir. Buradaki amaç vadeleri uzatarak aylık taksit tutarını düşürmek ve kredi ödemelerini rahatlıkla yapabilmektir.


QNB Finansbank
QNB Finansbank'tan 60 aya varan vadelerle borç transfer kredisi bulunmaktadır. En uygun faiz oranları ve esnek ödeme imkanları sayesinde siz de ihtiyaç kredinizi rahatlıkla ödeyebilir ve kredi ödemelerini tek bir çatıda toplayabilirsiniz. En uygun faiz oranlarıyle bankalara olan tüm borçlarınızı QNB Finansbank'ta toparlayabiliriniz. Borç transfer kredisi ile ihtiyaç, taşıt ve kredi kartı borçlarını QNB Finansbank'a transfer edebilirsiniz. Konut kredisi bu kredi kapsamında değerlendirilmez. Faiz oranları müşterinin kredi notuna göre değişiklik gösterebilmektedir. 

Şekerbank
Şekerbank borç transfer kredisi adı altında bankalara olan tüm borçlarınızı temizleyebilirsiniz. Uygun faiz oranlarıyla kredinizi rahatlıkla ödeyebilmek için Şekerbank borç kapatma kredisine hemen başvuru yapabilirsiniz. Uygun faiz oranları ve 60 aya varan vadelerle bu krediyi kullanabilirsiniz. Bu kredi kampanyası kapsamında 500 TL kredi tahsis ücreti banka tarafından alınmaktadır.

 

Vakıfbank
Diğer bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı Vakıfbank'a taşıyabilirsiniz. Vakıfbank şubelerine giderek en uygun faiz oranları ve 60 aya varan vadelerle kredinizi çekebilir, diğer tüm bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı temizleyebilirsiniz.

Akbank Borç Kapatma Kredisi
Akbank'ta da borç tranfer kredisi bulunmaktadır. Diğer bankalara olan borçlarınızı kapatabilmek için Akbank taksitli borç transfer kredisini kullanabilirsiniz. Uygun faizler ve 60 aya varan vadeler ile bu krediyi Akbank şubelerinden alabilirsiniz.

Denizbank Borç Kapatma Kredisi
Denizbank transfer kredi adı altında sunulan bu krediyi kullanabilir ve diğer bankalara olan borçlarınızı tek bir bankada toparlayabilirsiniz. "Transfer kredi ile tüm borçlara elveda" sloganı ile verilen bu kredi kapsamında avantajlı faiz oranları, 60 aya varan vadeler ve kefilsiz olarak verilmektedir. Başvuru için gerekli olan belgeler ise gelir belgesi, nüfus cüzdanı, son aya ait resmi fatura veya ikametgah belgesi istenmektedir. 2020 yılında kredi borcu yapılandırmak ve ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlere, kredi vadeleri 60 aya yükseltilmiştir. Siz de 60 aya varan vadelerle kredinizin borcunu tek bankada toplayabilirsiniz.

Yukarıda yer alan bankaların sunmuş olduğu borç kapatma kredisi 2020 tekliflerini değerlendirerek, en uygun faizli krediyi kullanabilirsiniz. Türkiye'de yukarıda yer alan bankalar ve bir kaç banka daha bu krediyi verebilmektedir. Borç kapatma kredisi alabilmeniz için kredi notunuzun ve banka sicilinizin olması gerekmektedir. Kredi ödemeleri 3 ay art arda yapılmadığı zaman bankalar yasal yollara başvurmakta ve kredi ilişiği olan kişi avukata verilmekedir. Yine borçları ödememeniz sonrasında icralık da olabiliyorsunuz. Banka hiçbir yolla kredi ödemesini borçludan alamıyorsa kredi borcunu varlık şirketine satmaktadır ve bundan sonraki süreçte borçluyla varlık şirketi iletişime geçmektedir. Siz de bu ve buna benzer sıkıntılı süreçler yaşamak istemiyorsanız kredi borçlarınızı zamanında ödeyin. Eğer ki ödeyemeyecek duruma geldiyseniz, borç kapatma kredisi veren bankalar 2020, borç kapatma kredisi, borç erteleme kredisi gibi kredilere başvuru yaparak kredi borcunuzu biran önce yapılandırmaya çalışın.

Sosyal Medyada Paylaş