En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar 2020

Bu sayfadan en uygun konut kredisi veren bankalar 2020 yılı karşılaştırması yaparak konut kredisi faiz oranlarını karşılaştırabilirsiniz.

En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar 2020

Anasayfa > Kredi > Konut Kredisi > En uygun konut kredisi veren bankalar 2020

 

Ev sahibi olmak isteyenler için en uygun konut kredisi 2020 yılında hangisidir diye sorabilmektedir. Yeni yılın gelmesiyle beraber bankaların faiz oranları da değişiklik göstermeye başladı. 2020 yılında konut kredisi faizleri düşecek mi diye bir çok kişi merak etmektedir. Son durumlara bakılısa geçtiğimiz yıllara göre konut faizleri oldukça düşük seviyelere gerilemiştir. Sıfır konutlarda yüzde 0,79, diğer konutlarda ise 0,94'lere kadar faizler düşürülmüştür. Her banka farklı faiz politikası ve kar amacının farklı olmasından dolayı, faizler de farklılık göstermektedir. Bunun için en uygun faizli krediyi tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır.


En uygun konut kredisi veren banka 2020
Bu yıl konut kredisi faiz oranları bankalarda ne oldu diye düşünenler için fazla uzatmadan verelim. Konut kredisi şuanda yüzde %0,94 seviyelerinde seyrediyor. Tabi bu ödemeler bankaladan bankaya değişiklik gösterecektir. Konut kredisi kampanyaları için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederseniz daha detaylı bilgilere hızlıca ulaşabilirsiniz.

 

Banka

Faiz oranı

Ziraat Bankası

%0,94

Halkbank

%0,94

Vakıfbank

%0,94

İNG

%0,99

İCBC

%1,01

İş Bankası

%0,95

Yapı Kredi

%0,99

Garanti Bankası

%0,99

Teb

%0,99

Akbank

%0,95

QNB Finansbank

%1,04

Denizbank

%1,39

Şekerbank

%1,19

Odeabank

%1,19

Anadolu Bank

%1,38En uygun faizlerle ev sahibi olmak isteyen kişiler, bankaların resmi internet siteleri üzerinden faiz oranlarını araştırmaktadırlar. Ev sahibi olmak isteyen kişiler faizlerin düşmesiyle beraber ev sahibi olabilmektedirler. Yukarıdaki genel konut kredisi faiz oranlarından bahsettik. Şimdi ise sizlere diğer bankaların konut kredisi faiz oranları hakkında bilgilendirme yapacağız. 

Yukarıda sizler için hazırladığımız karşılaştırmalı konut kredisi faiz oranları üzerinden değerlendirme yapabilirsiniz. Ev alacağınız zaman mortgege ve konut kredilerini inceleyerek en uygun konut kredisi 2020 yılında hangisi sorusunun cevabını bulabilirsiniz. Yeni yılda konut satışlarını artırmak için bazı zamanlarda kredi indirimleri ve konut kredisi kampanyaları da yapılacağını buradan duyuralım. Sizde bu kredi kampanyalarına göz atarak daha uygun koşullarda kredi kullanmanız mümkündür. %0.90'dan başlayan faiz oranlarıyla sizde bir ev sahibi olabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları 2020

Konut kredisi faiz oranları 2020

Sosyal Medyada Paylaş