Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi 2020

Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Çalışmayan ev hanımlarının nasıl kredi çekebileceği bu sayfada yer almaktadır.

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi 2020

Devlet bankalarımız arasında hizmet vermeye devam eden Ziraat Bankası, çalışmayan ev hanımlarına da kredi veriyor. 60 aya varan vadeler ve uygun faiz oranlarıyla Ziraat Bankası ev hanımlarına kredikampanyasına başvurunuzu yapabilir, hemen krediyi çekerek acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kredinin detayları aşağıda yer almaktadır.

Ev Hanımlarına Kredi
2020 yılında da çalışmayanlara kredi vermeye devam edecek olan Ziraat Bankası'ndan kredi çekmek istiyorsanız siz de hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Ev hanımları öncelikle kredi başvurusu yaparken "çalışmayan" olarak değerlendiriliceğinizi unutmayın. Bu kişiler düşük miktarda kredi kullanabilirken, bankanın sunduğu şartları yerine getirmeniz durumunda kredi miktarı 80.000 TL'ye kadar çıkıyor. Siz de bankanın aradığı şartları yerine getirerek yüksek miktarlı krediler de çekebilirsiniz. Aşağıdaki kredi şartlarını inceleyerek çalışmayan ev hanımlarının Ziraat Bankası'ndan nasıl kredi alabileceklerini öğrenebilirsiniz.

İlgili: Ev hanımlarına kredi veren bankalar

 

  • İpotek: Bankaya üzerinize kayıtlı bir taşınmazınızı yani ev, arsa, arazi gibi krediye karşılık ipotek göstererek bireysel kredi çekebilirsiniz. Bu kredilerde taşınmazın eksper değeri üzerinden en fazla %70'ine kadar kredi verilebilir. Yani 100 bin tl eksper değeri olan ev üzerine en fazla 70.000 TL ihtiyaç kredisi veriliyor.
  • Kefil:Siz de yakın bir tanıdığınızı krediye karşılık kefil gösterip Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.
  • Ek gelir:Ek gelir, kredi kullanırken çok önemli yere sahiptir. Özellikle kira geliri gibi gelirleri bankaya ek gelir gösterip kolay yoldan kredi alabilmeniz mümkündür. Ayrıca mevduat faizlerinden elde edilen gelirler de "ek gelir" olarak değerlendirilmekte olup, mevduat gelirini de göstererek kredi çekebilirsiniz.


Ziraat Bankası ayrıca yukarıda yer alan şartları yerine getiren bir çok sicili bozuk olan kişilere de kredi imkanı sunmaktadır. Kredi vadelerinin 48 aydan 36 aya düşürülmesiyle beraber ihtiyaç kredilerinde en fazla vade sayısı 36 ay olabilir. Ayrıca ipotekli ihtiyaç kredisi kullandığınız zaman ipoteğe konu olan taşınmaz borç bitene kadar ipotek konulur ve satış işlemi bankanın onayı olmadan yapılamaz.

Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi vermeye devam ediyor. "Tüketici kredisi" adı altında sunulan bu krediler ile, %0,99 faiz oranıyla kredinizi çekebilirsiniz. Aşağıda yer alan ev hanımlarına kredi hesaplamasını inceleyerek hemen Ziraat Bankası şubesinde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş