ICBC vadeli mevduat faiz oranları 2020

Paylaşacağımız haberle, Dünya'nın en büyük bankaları arasında gösterilen ICBC vadeli mevduat faiz oranları 2020 hakkında bilgi sahibi olabilir, kazancınızı arttırmaya başlayabilirsiniz.

ICBC vadeli mevduat faiz oranları 2020

Bankalar artık finans sektörünün öncü kuruluşlarından. Çin Endüstri ve Ticaret Bankası olan ICBC de, dünyanın en büyük bankaları arasında gösterilmekte. Sermayeleri ve parasal varlıklarının genişliğinden dolayı müşterilerine pek çok hizmet sunuyor. Bizler de bu yazımızda, genel merkezi Çin'de olan ve Türkiye'de de faaliyet gösteren ICBC vadeli mevduat faiz oranları 2020 ne kadar, onu paylaşacağız.

ICBC VADELİ MEVDUAT FAİZ ORANLARI 2020
Uluslararası bankacılık faaliyetleri sürdüren ICBC bankası, yenilikçi, sürekli gelişmeye açık, işlerinde titiz davranan, müşterilerine kaliteli hizmet veren bir bankadır. Müşterilerinin şu anki ve gelecekteki kaygı ve ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli çözümler sunmakta, kaliteli hizmetiyle müşterilerinin ekonomisine ve ülke ekonomisine destek olmaktadır. Müşterilerine daha iyi yaşam şartları sunmak ve gelecek kaygısılarını ortadan kaldırmak isteyen banka, vadeli mevduat imkanı sunuyor. Yüksek faiz oranlarıyla, ICBC'ye verdiğiniz paralarınız, vade sonuna kadar size kazanç sağlıyor. ICBC bankasının yeni müşterisi iseniz 32 ile 45 gün aralığında, çeşitli para birimlerini kullanarak vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz.

 

ICBC bankasında, %8 olan faiz oranıyla, paranızı değerlendirebilirsiniz. Faiz oranları değişiklik gösterebilmektedir. İnternet bankacılığını kullanarak Türk lirası cinsinden yapacağınız vadeli mevduatlarda, %8 faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Diğer para birimlerine uygulanan faiz oranları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız lüften, ICBC bankasının İnternet sitesini (https://www.icbc.com.tr) ziyaret ediniz. İnternet bankacılığından sizlerde, elinizdeki para miktarını, türünü ve vade gününü girerek, vade sonunda ne kadar kazanç elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz. ICBC bankasının vadeli mevduat faiz oranlarını paylaştık. Paylaşmış olduğumuz önceki haberlerimizle, sizler de diğer bankaların vadeli mevduat faiz oranları hakkında bilgi sahibi olabilir, paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş