Ziraat Bankası Mevduat Faiz Oranları 2020

Bu sayfadan Ziraat Bankası mevduat faiz oranları 2020 yılı bilgilerine ulaşarak Ziraat Bankası'nın güncel mevduat hesaplama örneklerine göz atabilirsiniz.

Ziraat Bankası Mevduat Faiz Oranları 2020

Pek çok kişiZiraat Bankası mevduat faiz oranları 2020yılı bilgilerini merak etmektedir. Türkiye'de kamu bankacılığı alanında hizmet vermeye devam eden Ziraat Bankası her zaman olduğu gibi bu yıl da yüksek faizlerle kazandırmaya devam ediyor.  Bankalarkredi.com olarak sizler için araştırma ve hesaplamalarımızı yaparak bu sayfada Ziraat Bankası'nın mevduat hesapları ve hesaplamaları ile ilgili bilgiler paylaştık. Aşağıda yer alan verilere göz atarak siz de mevduat yatırımı yapmadan önce Ziraat Bankası'nda mevduat hesabı ne kadar kazandırıyor sorusuna yanıt bulabilir ve Ziraat Bankası'nın mevduat hesabı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası Vadeli Mevduat Faiz Oranları 2020

Her zaman olduğu gibi Ziraat Bankası 2020 yılında da yüksek faiz kazancı ile kazandırmaya devam ediyor. Siz de TL veya yabancı para biriminden birikimlerinizi Ziraat Bankası'nın vadeli hesaplarında değerlendirebilir ve faiz kazancı elde edebilirsiniz. Bu konuyu oluşturduğumuz 30 Mart gününde mevduat faiz oranları %9,40 olarak gözükmektedir. Aşağıda Ziraat Bankası mevduat faizi hesaplamasını da sizler için hazırladık. Vadeli faiz oranları, piyasa koşullarına göre banka tarafından anlık olarak değişebilmektedir. Bundan dolayı bir bankada mevduat yatırımı yapmadan önce, güncel faiz oranlarını mutlaka kontrol ediniz.

 

Ziraat Bankası Mevduat Faizi Hesaplama

Miktar

Vade

Faiz

Net Kazanç

10.000 TL

32 GÜN

%9,40

69 TL

25.000 TL

32 GÜN

%9,40

174 TL

50.000 TL

32 GÜN

%9,40

349 TL

150.000 TL

32 GÜN

%9,40

1.047 TL

250.000 TL

32 GÜN

%9,40

1.746 TL

Hesaplama tarihi: 30.03.2020 - Ziraat Bankası resmi web sitesi (https://www.ziraatbank.com.tr/tr/hesaplama-araclari/mevduat-getirisi-hesaplama)

 

Ziraat Bankası Mevduat Hesabı Nasıl Açılır?

Birikimlerinizi Ziraat mevduat hesabıyla değerlendirmek istiyorsanız siz de farklı yöntemleri kullanarak mevduat hesabınızı hemen açabilirsiniz. Ziraat Bankası'nda vadeli mevduat hesabı açmak için öncelikle vadesiz bir hesabınızın olması gerekmedir. Eğer Ziraat Bankası'nda vadesiz hesabınız yoksa, en yakın Ziraat Bankası şuıbesine giderek hemen hesabınızı açabilirsiniz. Ziraat Bankası İnternet bankacılığı (https://www.ziraatbank.com.tr/) veya mobil bankacılığa giriş yaptıktan sonra Hesaplar > Hesap Aç > Vadeli TL hesabı aç sayfalarını takip ederek siz de vadeli mevduat hesabınızı açabilirsiniz. Bu hesabınızı açtıktan sonra hesaplar arası para transferi yaparak yatırımlarınızı kontrol edebilirsiniz. Ziraat Bankası mevduat hesabını ayrıca şubelerden, müşteri hizmetlerinden, mobil şubeden veya ATM'den açabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası Mevduat Hesabı Özellikleri

Birikimlerinizi eğer güvence altında tutmak, hem de değer kazandırmak istiyorsanız Ziraat mevduat hesabı tam size göre! Ziraat Vadeli Türk Lirası (TL) cinsinden 1 ay, 3 ay, 6 ay, 1 yıl veya kırık vadeli olarak açtırabilirsiniz. Vade bitiminden önce para çekmek istiyorsanız, faiz uygulaması işlemeye devam eder ve yatırdığınız anapara vadesiz mevduat faiz getirisiyle beraber ödenir.

 

Bu sayfamızda değerli Bankalar Kredi kullanıcılarına özel olarak araştırmalarımızı yaparak Ziraat Bankası mevduat faiz oranları 2020 yılına ait güncel bilgileri hazırladık. Aklınıza takılan detayları bizlere e-posta yoluyla veya konuların altında yer alan yorum bölümüne yazarak ulaşabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası ATM para çekme limiti 2020

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları 2020

Sosyal Medyada Paylaş