Odeabank vadeli mevduat faiz oranları

Odeabank mevduat faiz oranları 2020 hesaplamasına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Siz de en yüksek faiz veren bankalar arasında yer alan Odeabank oksijen hesap ile yüksek faizlerle paranızı değerlendirebilirsiniz.

Odeabank vadeli mevduat faiz oranları

Günümüzde neredeyse hepimiz belirli bir amaç için çalışıyor, çabalıyoruz. Bazılarımız araba almak, ev almak için çabalarken bazılarımız ise çocuğunun eğitim masrafları ve geleceğine yatırım yapmak için çabalıyor. İşte, tam da bu noktada birikim yapmamız kaçınılmaz oluyor. Peki, en güvenilir şekilde birikimimizi nerede yapabiliriz? Bankalar bu konuda müşterilerine pek çok imkan sunuyor. Diğer bankalar gibi Odebank da, vadeli mevduat hesabı ve belirli faiz oranlarıyla getiri elde etmenizi sağlıyor. Bu sayede birikimlerinizi arttırabilirsiniz. Yazımızda bahsettiğimiz faiz oranları ne kadar? Şimdi sizlere, Odeabank mevduat faiz oranları 2019 hakkında bilgi vereceğiz. 


ODEABANK MEVDUAT HESAPLAMA
Sizler de Odebank'ın, vadeli mevduat hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, aşağıdaki tablomuzda paylaştığımız Odebank faiz oranlarını inceleyebilirsiniz. Sabit faiz oranıyla, vade sonunda, belirli miktarlardan elde edeceğiniz net kazançları görebilirsiniz. Ayrıca Odeabank müşterilerine, 1 günden 1 yıla kadar, istedikleri aralıklarda vade günü belirleme imkanı sunuyor. Aşağıdaki tablomuzu inceleyerek, sizler de Odeabank'ın avantajlı fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

 

Yüksek faiz oranlarıyla vadeli mevduat açan bankalar arasında yer alan Odebank, %9'dan başlayan faiz oranıyla, yüksek kazançlar elde etmenize olanak sağlıyor. Bunun yanı sıra pek çok bankada olduğu gibi Odebank'ın yeni müşterisiyseniz öncelikle şubelere giderek hesap açtırmanız gerekiyor. Ben yıllardır Odebank müşterisiyim diyorsanız, Odebank İnternet bankacılığı, mobil bankacılığı ve iletişim merkezlerinden hesabınızı açtırabilirsiniz. Yukarıdaki tablomuzu inceleyerek sizler de, belirli miktarların getirisi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Haberimizde, Odebank mevduat faiz oranlarını 2020 paylaştık. Odebank'ın faiz oranlarını güncellmesi durumunda, hemen sizlere güncel oranları ulaştıracağız. Özel sermayeli bankaların faiz oranları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, önceki haberlerimizi okuyunuz.
Sosyal Medyada Paylaş