Denizbank Numara Güncelleme Nasıl Yapılır

Denizbank numara güncelleme talebi oluşturarak siz de anında numaranızı değiştirebilir ve internet bankacılığı ile mobil bankacılığı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Denizbank Numara Güncelleme Nasıl Yapılır

 Bankalarda arttırılan güvenlik önlemleri ile siz de internet bankacılığını güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Denizbank numara güncelleme işlemi her zaman olası güvenlik önlemi almak için ön planda tutulmalıdır. Siz de bankanızda bulunan cep telefon numaranızı değiştirmek istiyorsanız, aşağıda bulunan bilgilerden yararlanabilir ve hemen numara değiştirme talebinizi bankanıza iletebilirsiniz. Güvenlik amacıyla da numaralarınızın güncel olduğuna her zaman emin olarak işlem yapmaya özen gösterin. Aşağıda yer alan başvuru kanalları sayesinde numara değiştirme işleminin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

DENİZBANK NUMARA GÜNCELLEME
Denizbank telefon numarası güncellemek isteyen kişiler 2 farklı yolla numaralarını hemen değiştirebilir. Birincisi, Denizbank'ın en yakın şubesine kimlik belgenizle giderek numara değiştirme talep formu doldurmanızdır. Denizbank şubesine giderek müşteri temsilcisinden numara değiştirme talep formunu doldurabilir ve hemen numara değişikliği yaparak Denizbank internet şubesini (https://www.denizbank.com) aktif olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca Denizbank bankamatiklerine kartınızı takarak bilgi güncelleme menüsünden de numaranızı değiştirebilmeniz mümkündür. 0850 222 0 800 Denizbank müşteri hizmetleri numarasını 7/24 arayarak kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, bilgi güncelleme, hesap hareketleri, havale ve eft gibi para transfer işlemlerinin yanı sıra pek çok bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ancak müşteri hizmetlerini arayarak numara değişikliği yapılamaz. Bu önlem güvenlik için oluşturulmuş olup Denizbank numara değiştirme işlemi sadece banka şubesinde yapılabilir.

Sosyal Medyada Paylaş