Anadolubank EFT Saatleri 2020

Anadolubank EFT Saatleri 2020 - Tüm bankaların güncel eft saatleri ve eft ücretlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Anadolubank EFT Saatleri 2020

Anadolubank, 1961 tarihinde Buğday Bankası A.Ş. ile Türk Ekspres A.Ş.’nin birleşmesi sonucu kurulmuştur. Temmuz 2019 yılı itibariyle ülkemizde toplam 113 şubesi ile hizmet vermektedir. Vermiş olduğu hizmetler arasında başka bir banka hesabına para transferi de yer almaktadır. Anadolubank eft saatleri  güncel verilerini sayfamızda paylaşıyoruz. Günümüz bankaları bazı işlemleri belirli saat diliminde gerçekleştirmekte, limit tanımlamakta ve ücretlendirmektedir. Anadolubank hesabınızdan başka bir banka hesabına hangi saatler arası para transfer edeceğinizi, bu işlem için ne kadar ücret ödeyeceğinizi sayfamızdan öğrenebilirsiniz. 

 

Anadolubank Eft Saati
Elektronik ortamlardan güvenli ve sorunsuz bir şekilde eft işlemi gerçekleştirmek isterseniz aşağıdaki saat aralığına dikkat etmelisiniz. Belirtilen saat aralığından sonra para transferi yapmak isterseniz, işleminiz tamamlanmayacaktır. Bankalar belirtilen saat diliminden sonra alınan eft işlemini bir sonraki mesai saati içerisinde gerçekleştirir. Bu her bankada yapılan bir işlemdir. Resmi tatiller, hafta sonları ve Cuma günü mesai saati dışında yapılan işlemler, bir sonraki iş gününün mesai saati içerisinde gerçekleştirilir. 2019 yılı Anadolubank eft saati sabah 08.00’de başlar ve akşam 17.00’da son bulur. Bu saat dilimine dikkat ederek hızlı ve sorunsuz bir işlem yapmış olursunuz. 
 
 

Eft Saati

08.00 / 17.00


 
Anadolubank Eft Limit Ve Ücretleri
Anadolu bank, eft işlemi için günlük limiti, bireysel müşterileri için minimum 1 TL, maksimum 25 Bin TL olarak belirlemiştir. İnternet bankacılığı ve  Anadolubank şubelerinden para transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel müşteriler ve ortaklar için internet bankacılığı eft ücreti 4 TL olarak belirlenmiştir. Kurumsal müşteriler de internet bankacılığı üzerinden 4 TL ücretle para transferi yapabilirler. Anadolubank eft saatleri 2020 yılı güncel verileri sayfamızdaki gibidir. Başka bankaların eft ücret, limit ve saatlerini öğrenmek için sitemizi takip edebilirsiniz. 
Sosyal Medyada Paylaş