Burgan Bank EFT Saatleri 2020

Bu sayfada Burgan Bank EFT saatleri ile alakalı güncel bilgilere ulaşabilir, Burgan Bank eft ücretlerini de öğrenebilirsiniz.

Burgan Bank EFT Saatleri 2020

 Elektronik fon transferi yani kısa adıyla EFT, bankalarda en sık gerçekleştirilen işlemdir. Çok sık yapılmasına rağmen pek çok vatandaşımız bu işlemi yaparken sıkıntı yaşamaktadır. Sayfamızda eft hakkında detaylı bilgilere yer vererek, bu konuda aydınlanmanıza yardımcı olacağız. Burgan Bank eft saatleri  saat kaçta başlıyor, eft ücretleri ne kadar ve limit sınırı var mı? diye merak ediyorsanız, haberimizi okumaya devam edebilirsiniz. Kuveyt merkezli olan Burgan Bank, geniş müşteri kitlesi ile sayısız ürün ve hizmet ulaştırmaya devam ediyor. Eft de bankanın sunmuş olduğu ve en çok tercih edilen hizmetlerinden bir tanesi. Elektronik fon transferi hakkında araştırma yaptık ve bütün merak edilenleriyle sizler için cevaplandırıyoruz.
 

Burgan Bank Eft Saati
Burgan Bank hesabınızdan başka bir banka hesabına para transferi yapacaksanız; 0850 222 8 222 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir, internet bankacılığı ve şubeler üzerinden işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Eft işlemi için düzenli ödeme talimatı verebilir, ileri tarihte istediğiniz tutarda parayı transfer edebilirsiniz.  2020 yılı Burgan Bank eft işlemi, saat 09.00 başlayıp, 16.30’da son bulur. Her bankada olduğu gibi bu saatler dışında, resmi tatillerde ve hafta sonlarında yapacağınız işlemler bir sonraki mesai saati içerisinde hesaba geçer. 
 
 

Eft Saati

09.00 / 16.30


 
Burgan Bank Eft Ücretleri
Burgan Bank; internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve şubeler aracılığı ile gerçekleştireceğiniz eft işlemlerinde limiti minimum 1 TL, maksimum 250 Bin TL olarak belirlemiştir. 09.00 / 16.30 saatleri arasında yapacağınız işlemlerde bu limitler uygulanmaktadır. Limit attırma talebiniz için bankalar ile iletişime geçebilirsiniz. 
 

 

Asgari Tutar

Azami Tutar

Şube

50 TL

1000.00 TL

İnternet Bankacılığı

5 TL

5 TL

Telefon Bankacılığı

20 TL

20 TL

 
Yukarıdaki tablodan da anlaşılacağı gibi Burgan Bank 3 farklı kanal üzerinden eft yapmanıza olanak sağlamaktadır. İnternet bankacılı üzerinden yapacağınız işlem hem daha az maliyetli olur hem de size zaman kazandırır. Burgan Bank eft saatleri  güncel verileri sayfamızdaki gibidir. Saat, ücret ve limitlerde yapacak değişiklikte güncel bilgilere yine sitemizden ulaşabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaş