Ziraat Bankası Günlük Eft Limiti ve Limit Arttırma

Bu sayfadan 2020 yılına ait Ziraat Bankası EFT ücreti hakkında bilgilerin yanı sıra Ziraat Bankası günlük EFT limiti ve limit yükseltme bilgilerini de öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Günlük Eft Limiti ve Limit Arttırma

Ziraat Bankası, ülkemizin 3 büyük kamu bankasından biridir. Müşteri kitlesi oldukça geniş olan Ziraat Bankası’nın günlük işlem hacmi de oldukça yüksektir. Ziraat Bankası’nda gün içinde en çok gerçekleştirilen işlem EFT’dir. Bugünkü yazımızda Ziraat Bankası EFT limiti yükseltme bilgileri ile Ziraat Bankası'nın güncel EFT ile para transfer ücretlerine değineceğiz. Ülkemizde faaliyette olan bankalar, eft işlemlerinde belirli bir limit belirlemiştir. Bankaların dijital kanallarından rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz eft işleminde limit sınırları bankadan bankaya farklılık gösterebilmektedir. Yazımızda Ziraat Bankası’nın limitlerini ve arttırma yöntemlerini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. 

 

Ziraat Bankası EFT Limiti 2020
Bankalar işlem yoğunluklarını önlemek amacıyla eft işlemlerinde belirli bir limit belirler. Bugünkü yazımızda Ziraat Bankası’nın en güncel günlük eft limitini öğrenebilirsiniz. Günlük eft limitine dikkat ederek, para transfer işlemlerinizi daha rahat gerçekleştirebilirsiniz. Yoğunluk, bankalarla çalışma sıklığı ve risk derecesine göre belirlenen limitler bazı durumlarda değişiklik gösterse de Ziraat Bankası, çoğu müşterisi için günlük bir limit belirlemiştir. Bankalarla çalışma sıklığınız fazla ve risk dereceniz düşükse Ziraat Bankası, limitinizi 50 ile 100 Bin arasında değiştirebilir. Aksi durumdaysanız da 30 Bin TL’ye kadar düşürebilir. 
 
Ziraat Bankası EFT işleminizi pek çok kanaldan gerçekleştirebiliyorken lakin limit arttırma işleminizi sadece şubelerden yapabilirsiniz. Hesabınızın ve müşteri temsilcinizin bulunduğu Ziraat Bankası şubesine giderek limit arttırtma başvurusunda bulunabilirsiniz.
 
 
Ziraat Bankası EFT Ücretleri 2020
Her bankada olduğu gibi Ziraat Bankası'nda da günlük EFT ücretleri bulunmaktadır. Ziraat Bankası ATM'lerinden yapılan EFT işlemlerinde 1000 TL'ye kadar transferlerde 2 TL, 1000 TL ile 50.000 TL arası transferlerde 5 TL, 50.000 TL üzerindeki transferler için ise 50 TL komisyon ücreti almaktadır.
 
 
Bankalar, müşterilerinin güvenliği için günlük eft limiti belirlemişlerdir. Ziraat Bankası hesap bilgilerinizin, kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi durumunda, zararı en aza indirmek için işlem limiti belirlenir. Günlük eft limitine dikkat ederek transfer işlemlerinizi daha güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Ziraat Bankası eft limitive limit arttırma detaylarını sayfamızdan öğrenerek daha güvenli işlem yapabilirsiniz. Para transferi yapmadan birkaç gün önce talimat vermeniz, işlem sırasında sıkıntı yaşamamanızı sağlayacaktır. Dijital platformlar üzerinden eft işlem bildirimlerinizi açarak, daha güvenli bir işlem süreci yaşayabilirsiniz. Diğer kamu ve özel bankaların, günlük eft limitlerini veya limit arttırma işlemlerini merak ediyorsanız, sitemizi takip edebilirsiniz.
 
İlginizi çekebilir: EFT saatleri
Sosyal Medyada Paylaş