Teb Mevduat Faiz Oranları 2020

Sayfamızdaki haberimizle Teb vadeli mevduat faiz oranları 2020 bilgilerine ulaşabilirsiniz. Teb güncel verileriyle siz de kazancınızı arttırabilirsiniz.

Teb Mevduat Faiz Oranları 2020

Çağımızda neredeyse herkesin paraya ihtiyacı var. Bu anlarda elimizin altında, birikmiş paramızın olması bizlere büyük kolaylıklar sağlıyor. Peki paramızı nerede biriktirip, yüksek kazanç sağlayabiliriz? Bankaların sunmuş olduğu faiz oranlarıyla birikim yapmak, artık pek çok kişiye daha mantıklı gelmeye başladı. Hangi banka ne kadar faiz oranıyla çalışıyor?  Teb mevduat faiz oranları 2020 hakkında güncel bilgilere ulaşmak istiyorsanız, aşağıda yer alan bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca konunun alt tarafında bulunan Teb vadeli mevduat hesaplama tablosundaki örneklere de göz atabilir, bankaya paranızı yatırdığınızda faiz kazancından ne kadar net kazanç elde edebileceğinizi öğrenbilirsiniz. Siz de en yüksek faiz veren bankalar arasında yer alan Teb mevduat hesabını kullanarak yüksek faizlerle paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Teb Mevduat Faiz Oranları

Günümüzde paralarımızı bankalarda değerlendirmek artık çok kolay. İnternet bankacılığını kullanarak 5 - 10 dakika gibi kısa sürede hesap oluşturmanız mümkün. Bugünkü yazımızda Teb bankası vadeli mevduat faiz oranları 2020 hakkında bilgi veriyoruz. Sizler de sahip olduğunuz miktarı yazarak, belirleyeceğiniz vade sonunda ne kadar kazanç elde edebileceğinizi hesaplayabilirsiniz. Bankalarkredi.com sitesi olarak, bazı miktarlardan elde edeceğiniz kazançları paylaşıyoruz. Lütfen, aşağıdaki tablomuzu inceleyiniz. TEB mevduat faiz oranları %7'den başlamaktadır.


TEB Mevduat Hesaplama

 
Miktar

 
Vade Sayısı 

 
Faiz Oranı

 
Net Kazanç

 
10.000 TL

 
30 GÜN

 
%13

 

 
91 TL

 
15.000 TL

 
30 GÜN

 

 
%13

 
136 TL

 
25.000 TL

 
30 GÜN

 

 
%13

 
277 TL

 
40.000 TL

 
30 GÜN

 


%13

 
363 TL

 
50.000 TL

 
30 GÜN

 

 
%13

 
454 TL

 
150.000 TL

 
30 GÜN

 

 
%13

 
1.362 TL

 
200.000 TL

 
30 GÜN

 

 
%13

 
1.816 TL

 


Yukarıda bulunan Teb mevduat hesaplama vadeli faiz oranları banka güncel piyasa koşullarına göre faizleri değiştirebilir. Çağımızın en büyük sorunlarından biri de, birikimlerin nasıl değerlendirilebileceğidir. İşte bu sebeple hangi banka hangi faiz oranıyla size imkan sunuyor, araştırdık. Hangi bankada paranızı değerlendirmek istiyorsunuz? Faiz oranlarını paylaşarak, seçiminizde size yardımcı olmaya çalışıyoruz. Teb'de banka şubesinden açılacak mevduat hesaplarında faiz oranları %5'den başlasa da, CEPTETEB uygulaması ile yani TEB internet bankacılığından açılacak e-vadeli mevduat hesaplarında faiz oranları %7'den başlamaktadır. Siz de yüksek kazanç elde etmek istiyorsanız hemen CEPTETEB internet bankacılığından e-vadeli hesaba paranızı yatırarak değerlendirin. Sürekli artsın, uzun bir süre sonunda kazanç elde edelim istiyorsanız vade gününüzü ona göre ayarlayabilirsiniz. Dikkat edeceğiniz tek nokta, vade günü bitmeden paranızı alamayacağınız. O yüzden en önemli nokta, vade günü belirlemektir. Sizlerde güvenli bir yatırım aracı arıyorsanız, Teb mevduat faiz oranları 2020'u inceleyerek, paranızı değerlendirebilirsiniz. Hesabınızı oluşturmadan önce Teb İnternet bankacılığından (https://www.teb.com.tr) hesaplamanızı yapabilirsiniz. Teb Bankası'ndan  vadeli mevduat hesabı açmayı düşünenler için, Teb vadeli mevduat faiz oranları 2020 hakkında bildiklerimizi paylaştık. Diğer bankaların faiz oranları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, önceki haberlerime göz atabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş