Vakıfbank EFT Saatleri

Bu sayfadaki bilgiler ile Vakıfbank eft saatleri 2020 yılında saat kaça kadar yapıldığını öğrenebilirsiniz. EFT işlemleri belirli saatler aralığında yapılmakta ve işleme alınmaktadır.

Vakıfbank EFT Saatleri

Gelişen teknoloji ile birlikte bankalar artık günümüzün vazgeçilmezi haline geldi. Vakıfbank EFT saatleri ile siz de belirli saat aralığında para transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bankacılık sektöründe kullanılan pek çok terim de yavaş yavaş hayatımıza girmeye başladı. Bu terimlerden biri de en çok merak edilen, para transfer işlemi yani EFT. Her geçen gün oluşan ihtiyaçlar doğrultusunda insanlar birbirlerine elektronik ortamlardan para transfer etmeye başladılar. Tabii günlük konuşma dilimizde para transfer işlemine artık Eft diyoruz. Peki bu para transfer işlemi Vakıfbank'ta hangi saatler arasında yapılmaktadır. Lütfen yazımızı okumaya devam edin. Sorularınıza yanıt bulabileceksiniz..


Vakıfbank EFT Saatleri 2020

EFT sistemi, Merkez Bankası bünyesinde kurulmuş olup ve sadece Türk Lirası cinsinden para transfer işlemlerine aracılık eder. Yani sizler, Vakıfbank şubelerine giderek ya da isterseniz Vakıfbank İnternet bankacılığını kullanarak Eft işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz bu Eft işlemi hemen Merkez Bankası’ndaki EFT sistemine aktarılır. Merkez Bankası EFT sistemi de bu para gönderme komutunu Vakıfbank’a aktarır. Vakıfbank'ta işlem komutunu alarak ilgili hesaba geçirir. Peki Vakıfbank'ta bu Eft işlemi saat kaç aralığında yapılır, hazırlamış olduğumuz aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

 

VAKIFBANK EFT Saatleri: 09:00 - 17:15


EFT saatlerinin yanı sıra yapmış olduğunuz işlemin ücreti de önemli olacaktır. Yazımızı okumaya devam ederek hazırlamış olduğumuz tablo ile Vakıfbank Eft Ücretleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Saat 16:30'dan itibaren "geç eft" adı altında ekstra komisyon ücreti talep edilebilir.


Yukarıdaki tabloda yer alan işlem yerleri dışında Vakıfbank çağrı merkezlerinden de Eft işleminizi yapmanız mümkün. Artık Vakıfbank şubelerine gitmenize gerek kalmadan hızlı bir şekilde, vakit kaybetmeden Eft işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere yazımızda Vakıfbank Eft saatleri 2020 hakkında bilgi vermeye alıştık. Önceki yazılarımızı inceleyerek, diğer bankaların Eft sistemi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş