Vakıfbank Mevduat Faiz Oranları 2020

Paylaşacağımız bilgilerle sizde, Vakıfbank vadeli mevduat faiz oranları 2020 hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Vakıfbank'ın güncel faiz oranlarıyla ne kadar kazanç elde edeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank Mevduat Faiz Oranları 2020

Yaşam şartlarının zorluğu ile birlikte, birikim yapmak ve yapmış olduğumuz birikimlerimizi değerlendirmek, bu günümüzü ve yarınımızı garanti altına almamızı sağlayacaktır. Planlı bir şekilde finansal planımızı oluşturmek, paramızı nasıl değerlendireceğimizi bilmek, bizlere yüksek kazançlar elde etmemizde yardımcı olacaktır. Belirli süreler içersinde paramızı bankalara emanet edersek, kazancımızı ay ay arttırabiliriz. Bu sayede geleceğimizi garanti altına almaya başlayacağız. Peki, emanet etmiş olduğumuz paralara Vakıfbank, yüzde kaç faiz uyguluyor?Vakıfbank vadeli mevduat faiz oranları 2020 ne kadar? Gelin, hep birlikte haberimizi okuyarak öğrenelim.


VAKIFBANK VADELİ MEVDUAT HESABI NASIL AÇILIR?
Günümüzde insanlar, gelirlerini arttırmak için çeşitli yollara başvuruyor. Bu yollardan bir tanesi de vadeli mevduat. Elinizdeki paraları belirli bir süre içerisinde bankaya emanet ederek, gelirinizi kat kat arttırabilirsiniz. Sadece vade bitiminde alabileceğiniz paranızla, daha az yaşam sıkıntısı çekebilirsiniz. %7'den başlayan faizlerle Vakıfbank, müşterilerine şubelere gitmelerine gerek kalmadan, 7/24 İnternet bankacılığı ve mobil bankacılığını kullanarak vadeli mevduat hesabı açma imkanı sunuyor. Bunun için Vakıfbank İnternet adresine girerek --> hesaplarım --> e- vadeli hesap açma sekmelerine tıklamanız yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra Vakıfbank, vadeli mevduat işleminde yüzde kaç faiz uyguluyor, haberimizin devamını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

İnternet bankacılığı ve mobil bankacılığını kullanarak açabileceğiniz vadeli mevduat hesabınızda, vade gününü kendiniz belirlebiliyorsunuz. İnternet bankacılığından 30 gün ile 750 gün arasında vade günü belirleyebilir, yüksek faiz oranlarıyla kazancınızı arttırmaya devam edebilirsiniz. Şimdi aşağıdaki tablomuzu inceleyerek, hangi miktarlardan vade sonunda ne kadar kazanç elde edebiliyoruz görelim. İşte, Vakıfbank'ta 30 gün vadeyle elde edebileceğiniz kazançlar.


Yukarıdaki tablomuzdan da anlaşılacağı gibi Vakıfbank, %7 faiz oranıyla paranızı değerlendirmenize olanak sunuyor. Sizler de vakıfbank vadeli mevduat hesabı açarak kazanabilirsiniz. Yazımızda Vakıfbank mevduat faiz oranları 2020 hakkında bilgi paylaştık. Hangi bankada vadeli mevduat hesabı açacağınıza karar veremediyseniz, sitemizdeki, banka faiz oranlarıyla ilgili haberlerimizi okuyabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş