Yapı Kredi Atm Günlük Para Çekme Limiti 2021

Bu sayfadan Yapı Kredi ATM para çekme limiti 2021 yılında ne kadar sorusuna yanıt bularak para çekme ve yatırma limitlerini öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Atm Günlük Para Çekme Limiti 2021

Türkiye genelinde yaklaşık 4.000'e yakın ATM'siyle, vatandaşların neredeyse hemen her ihtiyacına cevap veren Yapı Kredi ATM'lerinin sayısı, gün geçtikçe artmakta ve yenilenmektedir. Bazı bankalarda da olduğu gibi Yapı Kredi bankası ATM'lerinden de fatura ödemelerinizi, kredi ödemelerinizi ve mtv ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işlemlerinin yanı sıra Yapı Kredi ATM'lerinden en çok yapılan işlmelerden bir tanesi de, para çekme işlemidir. Peki, Yapı kredi atm para çekme limiti 2021 güncel tutarı ne kadar, hangi para cinsinden para çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz? Yapı Kredi bankası ATM'lerinen yapacağınız para çekme işlemi için merak ettiğiniz her soruya, haberimizi okuyarak cevap bulabilirsiniz.

YAPI KREDİ PARA ÇEKME LİMİTİ

ATM para çekme işlemi için belirlenen saatler her bankada aynıdır. Yapı Kredi ATM'lerinden de para çekme işleminizi 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirebilirsiniz.  ATM'lerden tek seferde çekebileceğiniz limiti öğrenerek, acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca Yapı Kredi ATM'lerinden gerçekleştireceğiniz her işlem için bilgi fişi alabilir ya da işlem bilgilerinizi e- postanıza yönlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra işlemlerinizi Yapı Kredi banka kartınızla, kredi kartınızla yapabilirsiniz. Eğer Yapı Kredi 'mobil bankacılık' kullanıyorsanız, QR koduyla da işlem yapabilirsiniz. ATM üzerindeki QR kodunuzu Yapı Kredi mobil bankacılık ekranında açılan kameraya okutarak, dilediğiniz gibi para çekebilirsiniz. Peki, atm para çekme işlemi için belirlenen limit ne kadar? Hazırlamış olduğumuz tabloyu inceleyerek, bilgi sahibi olabilirsiniz. Yapı Kredi'nin atm cihazlarını kullanarak siz de 2.000 TL günlük olarak paranızı çekebilirsiniz. Yapı kredi bankası gün geçtikçe vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Yapı Kredi bankası kayıtlarında bulunan engelli ve 70 yaş üzeri vatandaşlarımız için, bankaların ortak ATM'lerinden ücretsiz olarak para çekme imkanı bulunmaktadır. Dijital platformlarda hızla gelişmeye devam eden Yapı Kredi atm para çekme limiti 2020 yılında güncel verilerine ise aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilirsiniz.

 

İŞLEM ADI

MİNUMUM TUTAR/ PAY

MAKSİMUM TUTAR/ PAY
 

YAPI KREDİ ATM PARA ÇEKME LİMİTİ

20 TL

2.000 TL

 


Yapı Kredi bankası ATM'lerini kullanarak tek seferde, maksimum 2.000 Türk Lirası çekerek nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak USD, EUR döviz cinsinden de para çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Haberimizdeki bilgilerle sizler de, ATM'lerden zaman kaybetmeden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yapı Kredi atm para çekme limiti hakkında merak edilenleri bu sayfamızda sizlere sunduk. Ayrıca aşağıda yer alan ilgili sayfalara da göz atarak bankaların günlük para çekme limitlerini öğrenebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş