Yapı Kredi Eft Saatleri

Halkbank Eft Saatleri 2020 yılında belirli saat dilimlerinde yapılmaktadır. Siz de eft saatleri, eft ücretleri gibi bilgilere göz atarak, Yapı Kredi bankasından eft işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Eft Saatleri

Günümüzde artık internet bankacılığı ve telefon bankacılığı ile insanlar oturdukları yerden bilgisayar başından ödemelerini ve para transferlerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. Peki bu para transferlerinde sıkça duyduğumuz eft saat kaça kadar yapılabiliyor? Yapı Kredi EFT saatleri aşağıda yer almaktadır, siz de eft saatleri içerisinde eft işlemlerinizi gerçekleştirerek para transferi yapabilirsiniz.

YAPI KREDİ EFT SAATLERİ

EFT işlemi, bir bankadan farklı bir bankaya yapılan para transferi anlamına gelir. Ve yapacağınız bu para transfer işlemini günün belirli saat aralıklarında yapmanız gerekmektedir. aksi halde bir sonraki iş günü içinde işleminizi tamamlamış olacaksınız.

 

YAPI KREDİ EFT Saatleri: 09:00 - 16:45


Resmi tatiller, bayramlar ve hafta sonlarında Eft işlemi yaptığınız zaman, işleminizin bir sonraki iş gününe aksayacağını diğer yazılarımızda da söylemiştik. Peki, bu zamanlar dışında yarım gün tatil ilan edilen günlerde, Yapı Kredi bankasından saat kaça kadar Eft işlemi yapabilirsiniz? Sizler için araştırdık. Aşağıdaki tablomuzda sorunuza yanıt bulabilecek ve yarım gün tatil ilan edilen zamanlarda bile Yapı Kredi bankasından Eft işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz.
 

YAPI KREDİ EFT Saatleri: 09:00 - 11:45
(yarım gün resmi tatil ilan edilen günlerde)

 

Peki belirli saatler arasında yapmış olduğunuz Eft işlemi ve ödediğiniz tutardan sonra, para ne zaman ilgili alıcıya geçiyor? Yapı Kredi Eft saatleridışında, resmi tatillerde, bayramlarda ve hafta sonları yapacağınız Eft işleminin bir sonraki iş gününde hesaba geçeceğini söylemiştik. Peki, Eft saatleri içinde yapmış olduğunuz işlem ne kadar sürede karşı tarafa iletilecek? Yapı Kredi bankasından, belirtilen saatler içinde yapmış olduğunuz Eft işlemi, ilgili banka çalışanı tarafından onaylandıktan sonra 5 ile 30 dakika içinde karşı alıcıya iletilecektir. Yukarıdaki haberimizde Yapı Kredi bankasının EFT Saatleri 2020 ve Eft ücretleri hakkında bilgi vermeye çalıştık. Diğer bankalar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, lütfen sayfamızı takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş