Ziraat Bankası ATM Günlük Para Çekme Limiti

Bu sayfadan Ziraat Bankası ATM para çekme limiti 2021 bilgilerini öğrenerek günlük para çekim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası ATM Günlük Para Çekme Limiti

Devlet bankaları arasında hizmet vermeye devam eden Ziraat Bankası, korona virüs salgını dolayısıyla yurt genelinde hizmet veren ATM cihazlarından günlük para çekim limitlerini yükselttiğini duyurdu. Siz deZiraat Bankası günlük para çekme limiti dahilinde tüm Ziraat ATM'lerinden nakit çekimi yapabilirsiniz. Ayrıca diğer devlet bankaları Halkbank ve Vakıfbank bankamatiklerinden de ücretsiz olarak Ziraat Bankası hesabınızdan para çekimi yapabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası ATM Para Çekme Limiti

Yurt genelinde yer alan Ziraat Bankası ATM'lerinden günlük olarak 2.000 TL'ye kadar para çekimi yapabilirsiniz. Siz de tüm Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank ATM'lerinden; Ziraat Bankası kredi kartınız ve banka kartınızı kullanarak 2 Bin TL para çekebilirsiniz. Ayrıca Ziraat mobile giriş yaparak kartınızı kullanmadan QR kod ile de para çekebilirsiniz. Diğer yandan Ziraat Bankası internet bankacılığı (ziraatbank.com.tr) ve Ziraat Bankası'nın mobil uygulamasını kullanarak EFT, havale, ödeme işlemleri, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu gibi pek çok farklı bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat ATM'lerinden günlük para yatırma limiti ise 20.000 TL'dir.

 

Ziraat Bankası ATM Kartsız Para Çekme

Ziraat Bankası ATM'lerinden kartsız olarak para çekebilirsiniz. Bunun için ATM'den kartsız işlem menüsüne tıklayın. Karşınıza gelen ekranda bankada kayıtlı cep telefon numaranız ve TC kimlik numarasını giriniz. Ekranda listelenen mevcut kartlardan hangisiyle işlem yapılacaksa onu seçin. Kartın şifresini girdikten sonra cep telefona gelen SMS şifresini ATM'de doğrulama yaptıktan sonra kart kullanmadan para çekimi yapabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası ATM QR Kod İle Para Çekme

Ziraat Bankası mobil uygulamasını kullanarak Ziraat ATM'lerinden QR kod ile günlük olarak 1.500 TL para çekebilirsiniz. QR kod ile günlük ATM para yatırma limiti ise 20.000 TL'dir. Ziraat Bankası ATM sıkça sorulan sorular içinburaya tıklayıpresmi Ziraat Bankası sitesine gidebilirsiniz.

 

Ziraat Bankası ATM'lerinden Yapılan İşlemler Listesi:

Ziraat Bankası'nın Türkiye'nin dört bir yanında yer alan ATM'leri 7 gün 24 saat aralıksız olarak hizmet vermektedir. ATM'lerden aşağıda yer alan işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

  • Para çekme
  • Para yatırma
  • Havale
  • EFT
  • Cebe Havale
  • Ödeme işlemleri
  • Yatırım işlemleri
  • Kredi ve kredi kartı başvuru işlemleri
  • Bankkart şifre değiştirme, hesap özeti görüntüleme, İBAN sorgulama, şifre değiştirme, Key ödemesi, bakiye görüntüleme, OGS bilgi sorgulama,
  • Sim blokesi kaldırma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Siz de bu sayfamızda yer alan güncel bilgilere göz atarak Ziraat Bankası ATM para çekme limiti 2021 yılı ne kadar sorusuna yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda Ziraat Bankası bankamatikleri ile ilgili güncel bilgiler de yer almaktadır.

 

İlginizi çekebilir:Akbank ATM para çekme limiti

Sosyal Medyada Paylaş