Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2020

Bu sayfadan Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları 2020 yılına ait bilgilere bakarak Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi hesaplama örneklerine göz atabilirsiniz.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2020

 Eğitim, tatil, sağlık, eşya vb. ihtiyaçlarımıza finansman sağlamak için bankaların kredi ürünlerini tercih ediyoruz. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları 2020 kampanyası da, avantajlı faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile pek çok vatandaşın tercih sebebi oluyor. Ülkemizin en fazla müşteri ağına ve şube sayısına sahip olan ve bir kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası, her kesimden vatandaş için uygun ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor. Eğer kredi çekme konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, sayfamızdan güncel faiz oranlarıyla hazırlanan hesaplamaları inceleyebilir, başvuru kanallarını ve gerekli belgelerini öğrenerek, bütün sorularınıza cevap bulabilirsiniz. 

 
 
ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ 2020
Tüm düşük bütçeli isteklerinizin finansmanında kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisi, Ziraat Bankası’nda 60 aya varan vade imkanlarıyla sunulmaktadır. Bütçenize uygun ödeme planı ile kredi çekebilirsiniz. Kredi başvurusunda herhangi bir teminat talep edilmemektedir ve kredi vade süresi boyunca hayat sigortası yapılmaktadır. Sizler de cazip faiz oranlarıyla bütçenize uygun kredi çekmek istiyorsanız, en güncel ve doğru hesaplamalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Siz de aşağıda bulunan bireysel ihtiyaç kredisi faizlerine göz atabilir, 2020 yılında devlet bankaları arasında hizmet veren Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Ziraat Bankası'nda ihtiyaç kredisi faiz oran yüzde (%) 1,05'dan başlamaktadır.
 
 
 

Şubeden Kredi Başvurusu


Ziraat Bankası yurt içinde 1741 şubesiyle, ülkemizde en fazla şubeye sahip kamu bankasıdır. Size en yakın şubeye giderek tüketici kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

Mobil Şube Kredi Başvurusu


Akıllı telefonunuza Ziraat Bankası mobil uygulamasını indirerek, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuzun yanında ödemelerinizi ve çeşitli bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Çağrı Merkezi Kredi Başvurusu


444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numaralı Ziraat Bankası çağrı merkezini 7/24 dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sesli yanıt sisteminden 6 rakamını ‘bankamız ürünleri hakkında bilgi alma ve başvuru işlemleri’, sonrasında 1 rakamını ‘başvuru işlemlerini’, en son tekrar 2 rakamını ‘ tüketici kredisi başvurusunu’ tuşlamanız yeterli olacaktır.

 

İnternet Bankacılığı Kredi Başvurusu


Ziraat Bankası internet bankacılığına 7 gün 24 saat erişim sağlayabilir, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir ve kredi ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 

Web Sitesi Kredi Başvurusu


Ziraat Bankası resmi web sitesi tüketici kredisi sayfası üzerinden ‘hemen başvur’ sekmesine tıklayarak tüketici kredisi başvuru formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

 

Atm’den Kredi Başvurusu


Ziraat Bankası atm’lerinden bankkart, kredi kartı ve kartsız bir şekilde giriş yaparak ‘başvuru işlemleri’ menüsünden bireysel kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sms İle Kredi Başvurusu


Ziraat Bankası sistemine kayıtlı cep telefonunuz üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, aralarında birer boşluk bırakarak TUKETICI, T.C. kimlik numaranız, çekmek istediğiniz kredi tutarı, vade ve aylık gelirinizi yazarak 4747’ye mesaj yollamanız. Kredi başvuru sonucunuz kısa süre içerisinde cep telefonunuza gönderilecektir.

 
 
Başvurusu Sırasında Gerekli Belgeler
  1. Ziraat Bankası tüketici kredisi başvuru formu doldurulur.
  2. T.C. nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport 
  3. Gelir belgesi
     
Tüketici kredisi kapsamında sunulan ihtiyaç kredisine başvuru yapmak isterseniz yukarıdaki belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlamanız gerekmektedir. Ziraat Bankası ek belge talep etme hakkına sahiptir. Banka çalışanı ile iletişime geçerek bu belgeleri öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları2020 yılına ait hesaplamalarını inceleyerek, karar aşamanızı kolaylaştırabilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri ve caiz faiz oranlarıyla sunulan ihtiyaç kredisine başvurunuzu vakit kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz diğer kamu ve özel bankaların da ihtiyaç kredisi kampanyalarını sitemizden öğrenebilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaş