Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları 2020

Bu sayfadan Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları 2020 ve konut kredisi hesaplama örneklerine, gerekli belgeler ve tüm gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları 2020

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları 2020 yılı için; Ziraat Bankası Osmanlı Döneminde 1863 yılında "Memleket Sandıkları" olarak hizmete başlamıştır. Kamu bankaları arasında hizmet veren Ziraat, Türkiye'de hizmet veren 3 devlet bankaları arasında yer almaktadır. Aynı zamanda en uygun faiz oranlarıyla vatandaşlarımıza her türlü finansman konusunda destek sunan banka, Türkiye'nin en büyük kamu bankası olarak gösterilmektedir. Konut kredisi faizleri Ziraat Bankası'nda 2018 yılında %0,99'dan başlamakta ve 120 aya kadar vade yapılabilmektedir.


Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranlarının ne olduğunu merak edenler için ve Ziraat Bankası'ndan konut kredisi kullanmak isteyenler için bu konuyu hazırladık. Ziraat Bankası'nın her zaman müşterilerine en uygun faiz oranlarıyla sunmuş olduğu kredi kampanyalarını sizlerle buluşturuyoruz. Ziraat Bankası, teknolojik imkanları sayesinde müşterilerine hızlı hizmet sunmaktadır. Son zamanlarda yapılan kampanyalar ile de müşteri potansiyelini artırmaya devam etmektedir. İşte Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları 2020 listesi:

  • Ziraat Bankası sıfır konut kredisi faiz oranı: %0,79
  • Ziraat Bankası ikinci el konut kredisi faiz oranı: %0,94


Ziraat Bankası konut kredisi kampanyaları ile hayalinizdeki evi satın alabilirsiniz. Konutun ekspertiz değerinin %80'ine kadar kredi kullanabilir ve dilediğiniz konutu satın alabilirsiniz. Ziraat Bankası mortgage kredisi ile hayalinizdeki evi almaya artık daha yakınsınız. Ayrıca Ziraat Bankası'nın sunmuş olduğu konut kredileri ayda bir ya da 3 ayda bir ödeme seçeneği bulunmaktadır. Ziraat Bankası'nda ayrıca 120 aya varan vade seçenekleri ile mortgage kredinizi kullanabilirsiniz. En uygun vadelerle ve faiz oranlarıyla birlikte kredi başvurunuz için alacağınız evin tapu fotokobisiyle birlikte kimlik belgenizi de yanınıza alıp en yakın banka şubesine gidebilirsiniz. Ön başvuruyu internet bankacılığından da yapabilirsiniz.


Yukarıdaki veriler Ziraat Bankası'nın internet sitesi üzerinden alınmış olup, söz konusu kredi hesaplaması 100.000 TL konut kredisi için kullanılmıştır. Kredi başvurusu yapmak isteyenler banka şubelerinden ya da internet şubesinden başvuru yapabilirler. Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları 2020 araştırmamız bu şekildedir. Daha çok kredi kampanyalarına ulaşmak istiyorsanız Bankalar Kredi'yi Facebook'tan ya da Twitter'dan takip edebilirsiniz.

 

Tüm Bankalar: Konut Kredisi Faiz Oranları 2020

Sosyal Medyada Paylaş