Ziraat Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma

Bu sayfadan Ziraat Bankası kredi kartı limit arttırma işlemlerinin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma

Trükiye'de Ziraat Bankası'nın kredi kartını kullanan bir çok kişi, kartın kısıtlı limitinin olmasından dolayı kart limitini arttırmak istemektedir. Artan nakit ihtiyaçlarından dolayı kredi kartında yetersiz limitin bulunması, pek çok kişiyi zor durumda bırakmaktadır. Biz de Ziraat Bankası kredi kartı limit arttırma işlemlerinin nasıl yapıldığını bu sayfamızda hazırladık.

 

Ziraat Bankası Limit Arttırma

Ziraat Mobilden, Ziraat Bankası internet şubesinden, çağrı merkezinden, SMS ile veya Ziraat Bankası'nın şubesine giderek kart limitinizin yükseltilmesi için başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca otomatik limit arttırma talebi oluşturarak, kartın düzenli kullanılması ile birlikte limitinizin de otomatik artmasını sağlayabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası SMS ile Kredi Kartı Limiti Nasıl Yükseltilir?

En çok tercih edilen yöntem olan SMS göndererek limit arttırmak için aşağıda yer adımları takip edebilirsiniz. 4747 SMS servisini kullanarak ücretsiz olarak siz de heen Ziraat Bankası kredi kartınızı yükseltebilirsiniz. LIMIT yazarak bir boşluk bırakın ve kartınızın son 6 hanesini yazarak, istediğiniz limiti ve aylık net gelirinizi 4747'ye SMS göndermeniz yeterlidir.

Aylık net gelir ile istenilen limit miktarı arasında da bir boşluk olması gerekmekterdir. Örnek SMS: LIMIT 123456 5000 4500.

 

Ziraat Mobilden Kredi Kartı Limit Arttırma

Ziraat Mobil uygulamadan kart limiti arttırmak için:

  • Ziraat Bankası mobil uygulamasına giriş yapın.
  • Menü'ye tıklayın. Başvurular ekranına gelin.
  • "Yeni Başvuru" seçeneğine tıkladıktan sonra BankKart - Kredi Kartı adımını takip edin.
  • "Limit Artış Başvurusu" menüsüne tıklayın.
  • "Talep Edilen Limit" ve Aylık gelir bilginizi yazın ve "Devam" butonuna tıklayın.
  • Bilgileri kontrol ederek başvurunuzu gönderin.

 

Ziraat mobil kredi kartı limit arttırma adımlarını takip ederek, kart limit artış başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi kartı limit arttırma başvurusundan sonra genellikle yarım saat içerisinde başvurular sonuçlandırılmaktadır. Kredi kartı limit arttırma başvuru sonucunuzu görüntülemek için ise, Ziraat mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra Menü Başvurular Başvuru Takip Ürün Başvurularım adımlarını takip ederek kredi kartı limit yükseltme başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

 

Müşteri Hizmetlerinden:444 00 00 Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini aradıktan sonra, sesli komut sistemine "kredi kartı limit arttırma" diyerek ilgili menüye aktarıldıktan sonra, kredi kartı limitiniz için istediğiniz limit miktarı ve aylık gelir bilgisi bilgilerinizi doldurduktan sonra, limit arttırma başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

 

Ziraat ATM'sinden:Ziraat Bankası ATM'lerinden kredi kartınızla giriş yapın. Başvurular - Kredi Kartı - Kredi Kartı Limit Arttırma adımlarını takip edebilirsiniz.

 

İnternet Şubeden:Ziraat Bankası internet şubesine girdikten sonra Başvurular Yeni Başvuru BankKart - Kredi Kartı Limit Artış Başvurusu ekranını takip edebilirsiniz.

 

Ziraat Bankası numara güncelleme

Ziraat Bankası kredi kartı iptali

Sosyal Medyada Paylaş